Damper do falcona z Motoru/skutera/quada

Dział z częściami rowerowymi - ramy, amortyzatory, hamulce itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Damper do falcona z Motoru/skutera/quada

Post autor: aditech.pl »

Pany stała się rzecz tragiczna po 2 latach jazdy w moim EV SPARK Gamma zerwał się damper Rock Shock vivid r2c b1 240x76 ,z tyłu zamontowany silnik mxus 3k turbo na feldze rowerowej ,sprzęt służył do odjazdu do pracy czasem w teren od czasu do czasu na jakieś trasy zjazdowe ,damper kupiłem dwa lata temu używkę za 650zł i nabiłem na nim ok 10.000km


Damper pójdzie na serwis do Rudy Śląskiej ale odzyskam go penie za 3-4tygodnie


Teraz kolega składa Flacona v3 z podobnym osprzetem co ja i jest właśnie na etapie doboru dampera a ja na etapie aby coś włożyć ,jezimy dużo razem więc jest sznsa na powrót usterki po jakimś czasie ,druga sprawa co mi się od czasu do czasu popsuje i zacznę dokładniej analizować problem to okazuje się że ten osprżet rowerowy to totalny gónolit kto to widział aby najwazniejszy element shaft był z aluminium dlatego pytanie do kolegów bardziej zaprawionych w bojach czy ktoś próbował montować jakiś konkretny amortyzatro z motoru lub innego pojazdu w miejsce dampera najbardziej zależy mi aby praca tego zawieszenia była zbliżona lub nieco gorsza niż ten roxk shock ale aby ten shaft był ze stali nierdzewnej utwardzanej przez krasnoludy
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5876
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Damper do falcona z Motoru/skutera/quada

Post autor: pxl666 »

musisz przeszukać dział z budowami bo zdarzyło się że koledzy montowali dampery np z crossa i byli zadowoleni
ODPOWIEDZ