Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Piszta co chceta ;)
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Tooropek »

Mariusz_p pisze:
01 wrz 2019, 20:33
A gdzie łańcuch? :)
Nie chcesz wiedzieć :D Wiem co się stało i mam tego świadomość, a także miałem przed zdarzeniem... Odpowiedz sobie sam co się stało... Obrazek
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Mariusz_p »

Ładnie przypier%=&ś :)
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Tooropek »

Mariusz_p pisze:
01 wrz 2019, 21:11
Ładnie przypier%=&ś :)
Samonauka w gt1500 na 20S tak zadziałała, łańcuch bez napinacza czy przerzutki. Z Założonym łańcuchem liczyłem, że ruszy jak ostatnio w dobrą stronę... Miałem przekonanie, że urwie łańcuch itd, ale puściłem samonaukę i grube zdziwienie, że łańcuch pod sufitem w garażu a zębatki przemielone :D Jednakże to niskie koszty naprawy i nie przejmuję się tym. Dzięki temu zmienię wolnobieg na 1T 14 lub 12Z i dam na przód korbę nexus albo inną jednorzędowa, ktora była w zamiarach od początku. :)
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Mariusz_p »

Dobrze, że obyło się bez obrażeń!
Na przód polecam korbę szosowa 50-53 zęby i 39 jak by zabrakło prądu albo awaria się zdarzyła...
Da radę w miarę normalnie kręcić przy 40km/h
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Tooropek »

Nie liczę Mariusz na jakiekolwiek kręcenie korbą, jednakże cokolwiek musi być by oko policjanta bylo skupione na tym, że jadę za pomocą siły mięśni a nie elektryki ;) Za pare dni jak zgrzeje docelowy aku i wymienię parę rzeczy dopiero będzie pełen ogień, bo jak na razie na 20S1P to max 5km przy wolnej jezdzie, ale już wiem, że nawet na tej amortyzacji co mam spokojnie wjezdzam w teren i latam gdzie chcę... Typowy krawężnik chodnikowy nie stanowi problemu przy podjeździe i nawet nie podrywam koła żeby wjechać, nie podnoszę także tyłka jak wjezdzam... W dwie osoby także jeździłem już po piwo do żabki i bez problemu amortyzacja mega fajnie pracuje i tłumi wszystko, nawet po schodach zjeżdżałem w dwie osoby; ja 75kg i pasażer z tyłu 85kg. Polecam ramę Ekross każdemu, kto chce jeździć w terenie i tym co jak ja lubią wyzwania miejskiej dżungli... Mega frajda od pierwszego uruchomienia :D
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Yin »

Przypominam: - wrzuć przy okazji mocowania nowego aku jakieś fotki z wnętrza ramy :). Jak się sprawdza to siodełko moto, da się kręncić bez obcierania ud o ranty siodełka? Wizualnie całość wypada bardzo zgrabnie.
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: Tooropek »

Yin pisze:
02 wrz 2019, 16:08
Przypominam: - wrzuć przy okazji mocowania nowego aku jakieś fotki z wnętrza ramy :). Jak się sprawdza to siodełko moto, da się kręncić bez obcierania ud o ranty siodełka? Wizualnie całość wypada bardzo zgrabnie.
Oki, będę pamiętał. Siodło moto jest wygodne, miekkie jak skórzana kanapa salonowa, ale mam wrażenie, że jest delikatnie za szerokie. Za wiele nie kręciłem korbą bo urwałem łańcuch i zebatki do wymiany... :D Zamówiłem nowe korby, więc w tym temacie wypowiem się jak zmienie je i zgrzeje aku. Zmieniając maszynę z 23" ramy i 29" kół na ekrossa poczułem się na początku jak na zabawce, bo siedzenie wypada na wysokości krocza a w Cube miałem trochę wyżej... Jednakże po kilku kilometrach stwierdzam, że rama jest idealna, bo da się kręcić korbą i na postoju normalnie idzie podpierać się dwoma nogami. Wiecej info za jakiś czas...
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
MixhaL
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 10 sie 2018, 14:56

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: MixhaL »

Wczoraj tak z ciekawości sprawdziłem ogłoszenia na olx rowerów elektrycznych i o dziwo robi się ciasno na naszym rynku. Oprócz naszych rodzimych konstrukcji jest wiele konstrukcji opartej na ramię ukraińskiej ekross lub chińskiej gdzie sprzedają sami Ukraińcy, można tego spotkać na pęczki.
Do wyboru do koloru.
Awatar użytkownika
PoulN
Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 17 lip 2018, 20:14
Lokalizacja: Miasto Wież i Róż

Re: Prawie falcon za 7320zł na gotowo

Post autor: PoulN »

Hulajki samochody przyciągają już jak magnes, kwestia czasu kiedy na "Całej prawdzie, Całą dobę" lub "Rządówce" niusem dnia będzie zdarzenie z monster-bike.
<<>>Merida: 16s8p >><< Kariwa: 26s15p<<>>
ODPOWIEDZ