woj. mazowieckie

Dział poświęcony informacją o zlotach imprezach i wydarzeniach o tematyce EV
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Przecież nie mozna wykluczyc wariantu nr 3. Czyli część północną zbiera się w Wild. Następnie grupa jedzie na spotkanie południową. A tam wspólnie dalej. I wilk syty i ...
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
JerzyZ
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: JerzyZ »

Jeżeli dla Was jazda metrem (z rowerem oczywiście) nie jest czymś wstydliwym, to obie lokalizacje różnią się niewiele. Wsiadasz na Dworcu Gdańskim, wysiadasz na Wilanowskiej - lub odwrotnie.
Tak czy inaczej - głosuję za częstszymi spotkaniami!
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: tatar »

[quote=Maran_hand post_id=53720 time=1568007280 user_id=66]
WojtekErnest ma rację.
Ostatnie ciepłe dni, na Bulwarach będą tłumy jak co weekend. Na wspólny przejazd nie ma szans więc sfilmowanie grupy odpada. Jeśli ktoś "z zewnątrz" zechce przyjechać, samochodu nie zaparkuje.
A odległość dzieląca obydwa miejsca to tylko 9 km.

A kwestia które miejsce dla kogo jest tym pierwszym starym, zależy od stażu na forum. Ci "młodsi" jak Tatar nie znają.. :lol:
[/quot
Darował bym sobie uszczypliwości typu "młodzi,starzy", bo to nic innego ,jak rozbijanie grupy warszawskiej.Często ci"młodsi stażem"mają lepsze pomysły o tych "starych",a przynajmniej szanują zdanie innych,jeżeli jest sensowne i dane innym pod rozwagę,a nie narzucone z racji własnie niby czegoś co już było./i raczej nie sprawdziło się/W Wild Beef praktycznie już po sezonie,więc luz jest i na paradę i na foto..Panowie,spotykajcie się gdzie tylko chcecie,o spotkania wszak też chodzi,ale już widze,że nastapi podział grupy.i tylko i wyłącznie o to mi idzie,aby do tego nie doszło. ;)
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

Ja optuje za Stegnami oraz wycieczką do Powsina. Centrum zapchane jest ;-) Nie doszukiwałbym się tu jakieś opcji rozbijania grupy czy nabijania kilometrów. Może organizator- Taba zasugeruje, jakiego tła oczekuje. Stolicy betonu czy bardziej outdoorowej ;-)
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

tatar pisze:
09 wrz 2019, 16:03
Maran_hand pisze:
09 wrz 2019, 7:34
WojtekErnest ma rację.
Ostatnie ciepłe dni, na Bulwarach będą tłumy jak co weekend. Na wspólny przejazd nie ma szans więc sfilmowanie grupy odpada. Jeśli ktoś "z zewnątrz" zechce przyjechać, samochodu nie zaparkuje.
A odległość dzieląca obydwa miejsca to tylko 9 km.

A kwestia które miejsce dla kogo jest tym pierwszym starym, zależy od stażu na forum. Ci "młodsi" jak Tatar nie znają.. :lol:
Darował bym sobie uszczypliwości typu "młodzi,starzy", bo to nic innego ,jak rozbijanie grupy warszawskiej.Często ci"młodsi stażem"mają lepsze pomysły o tych "starych",a przynajmniej szanują zdanie innych,jeżeli jest sensowne i dane innym pod rozwagę,a nie narzucone z racji własnie niby czegoś co już było./i raczej nie sprawdziło się/W Wild Beef praktycznie już po sezonie,więc luz jest i na paradę i na foto..Panowie,spotykajcie się gdzie tylko chcecie,o spotkania wszak też chodzi,ale już widze,że nastapi podział grupy.i tylko i wyłącznie o to mi idzie,aby do tego nie doszło. ;)
Tatar. Jesteś najlepszy, Twoje pomysły są najlepsze, Twoje opinie są najbardziej trafne, Twoje zdanie najistotniejsze a Twoja osoba jest spoiwem grupy. I każdy kto myśli inaczej niż Ty jest świnią, łamistrajkiem i Szpiegiem z Krainy Deszczowców.
WojtekErnest z propozycją by część grupy spotkała się w Wild a następnie przyjechała wspólnie na drugą miejscówkę zwyczajnie się wygłupił. Mam nadzieję, że teraz mu wstyd! O pozostałych którzy byli na tyle bezczelni, że śmieli wyrazić swoje zdanie inne od Twojego nawet nie wspomnę. Nie warto bo te osoby nic tu nie znaczą, gdzie im do Twojej pozycji?!
Teraz gdy już wszystko jasne wskaż nam właściwą drogę bo pobłądziliśmy!
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Nadal mam nadzieję, że WSZYSCY chcemy by to dobrze wypadło ale akcentujemy różnie różne czynniki związane z lokalizacją. Ale ponieważ TAB-a wystąpi w roli gospodarza, to poczekajmy na Jego zdanie. Naszym zadaniem jest przedstawienie za i przeciw, lokalizacji czy potencjalnych tras, choć byśmy się w tej ocenie różnili.
A już w ogóle sugestie by się o to kłócić, dzielić itp do mnie nie docierają.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: tatar »

I po co te kpiny?Bardziej pisz o sobieMaran_Hand,a nie mieszasz w to Wojtka..Ja tylko wyraziłem nieśmiało swoje zdanie,Spotykaj się z kim chcesz na tej Łysej Polanie i nie staraj się udowodnić ,że tak tam jest pięknie.Dla mnie jest to rozbijanie grupy i nie zmienię zdania,bo przynajmniej rozmawiałem z ludżmi i poznałem ich opinie na temat zmiany miejsca spotkań Sezon rowerowy kończy się,więc wszędzie jest w miarę luz...,więc wrzuć na luz jak radzi WojtekErnest i daj sobie spokój z dogryzaniem tym,którzy maja inne zdanie.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Jeśli powołujesz się na opinie innych to bierz pod uwagę wszystkie a nie tylko te które potwierdzają to co według Ciebie jest słuszne.
Mówiąc o złośliwości warto pomyśleć skąd się ona wzięła. Podpowiem, JAK ZWYKLE to nie ja zacząłem a jeśli masz wątpliwości to wróć do swojego wpisu kilka postów wyżej.
WojtekErnest podpowiedział jak można wybrnąć z sytuacji. Od Wild do Bez Słowa jest 9 km, za nim ruszymy prawdopodobnie będzie można podładować bajki. (Jutro podjadę, zapytam i potwierdzę) więc w czym problem? Mówisz by nie robić rozłamu a jako jedyny po raz kolejny potwierdzasz że Ciebie nie będzie. Poważne forum a Ty piaskownicę tu robisz. Nie to nie, zabieram swoje zabawki i idę stąd. Słabe to.
Na Bulwarach jestem parę razy w tygodniu i za każdym razem na ścieżce jest b duży ruch. Nie ma żadnych szans na to by przejechać w zwartej grupie.
Tatar kończę tą dyskusję z Tobą, szkoda marnować miejsce na forum na takie rzeczy.
Witt
Forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 25 kwie 2018, 12:35

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Witt »

chopy nie lepiej na pw?, przeca to nie ma znaczenia przy naszych zasięgach 60-90km, gdzie i dokąd ważne by być:). Ja np. ni emogę być w weekendy, najchętniej wpadłbym na tygodniu, ale to nikomu do tej pory nie odpowiadało:)
zygmakos
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: zygmakos »

A na bulwarach miało być tak ładnie po amerykańsku a tu zmiany , zmiany , zmiany .To nie dla mnie ja wysiadam , rezygnuję ...
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

zygmakos pisze:
09 wrz 2019, 23:23
A na bulwarach miało być tak ładnie po amerykańsku a tu zmiany , zmiany , zmiany .To nie dla mnie ja wysiadam , rezygnuję ...
Nie dramatyzuj tylko przyjedź ;-) Ja nie wiem czy będę miał ebike na zlot ale nawet na analogu przyjadę ;-)
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Niestety lokal bez słowa odpada. 21 całodniowa, zamknięta impreza.
Trzeba poszukać czegoś innego I NIE JEST TO MOJA ZŁOŚLIWOŚĆ, ale powtórzę. Bulwarami nie ma szans na przejazd w grupie, żadnych. Ruch jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu.
grafffik

Re: woj. mazowieckie

Post autor: grafffik »

niestety ale Maran_hand ma racje. jazda tam w weekend to proszenie się o wypadek. jeździe nad stadion. macie tam dużo miejsca
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Na stadionie dużo miejsca ale potem gdzie? Wąskie ścieżki pełne innych użytkowników.
grafffik

Re: woj. mazowieckie

Post autor: grafffik »

W okol stadionu :-) po co to w ogóle jeździć gdzieś dalej skoro i tak większość pojazdów waszych nie będzie dopuszczona do ruchu na drogach publicznych. Są błonie stadionu narodowego, jest tam mega prosta, zawsze też można zrobić objazd na około. No ale tak jak napisałem powyżej. Miejcie na uwadze czym chcecie się pakować na drogi. A podejrzewam że nie będzie to mała grupka 5 czy 10 osób jak w wildbeefie. :-) więc będziecie bardziej widoczni niż nasze standardowe spotkania.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Bez piwa (bezalkoholowego oczywiście) żaden zlot się nie liczy. Nie ma tam też możliwości doładowania bajka.. Może jakaś knajpa na linii metra z okolicami po których można potem pojeździć? Ktoś coś, jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Poza tym trzeba założyć wariant 3 czyli, że będzie (odpukać) zła pogoda/deszcz.
Musi być punt 'zborny' pod dachem, do pogadania itd.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

Fajne miejsce Kępa Potocka ale na złość 21 września jest bieg rtm. Pileckiego. ;-(

Za to na przyszłość fajna miejscówka

Obrazek
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

Pany Drogie - dziękuję Wam serdecznie za pomoc w określeniu
miejsca spotkania i ewentualnej trasy przejazdu ;) ;) ;)

Ja w stolicy byłem kilka razy w życiu więc nie wiem gdzie można urządzić spotkanie.
Zdany jestem w 100% na Was :P

Fajnie by było obrać już jakieś miejsce docelowe bo planuję jutro ok 11:00 - 12:00 nagrać zaproszenie.
Będę je publikować jutro ok 18:00 by ludzie niezrzeszeni z forum mieli czas na reakcję.

Szkoda ze ta knajpka nie wypaliła - macie jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Koński Jar - Ursynów Nie ma tam knajpy ale z tego miejsca możemy ruszyć do Powsina czyli zrobić całą wcześniej zaproponowaną trasę. Po drodze jest fajny duży pub rowerowy "Meta" będzie można usiąść pogadać, doładować bajki.
Atutem "Końskiego Jaru" jest bliskość stacji metra. Więc każdy będzie mógł dojechać.

Taba to Ty może chcesz Pałac Kultury zobaczyć 🤔 😁
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

Według mnie to dobra propozycja, czekamy na odzew Kolegów z prawobrzeżnej części Warszawy ;-)

To to miejsce Andrzeju ?
Załączniki
494552.jpg
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
nxtBike
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:14
Lokalizacja: Dziekanów Bajkowy
Kontakt:

Re: woj. mazowieckie

Post autor: nxtBike »

hm... dla mnie to juz będzie 35km w jedną stronę.
Mam weekend z synem, a jego zasieg to będzie gdzieś właśnie na tyle - tam i z powrotem do domu - więc dalej i tak nie pojedzimy.
On w metro wejdzie, ale ja z flakonem już raczej nie.
Na miejcu to nie bylibysmy dłużej niż 1h - biorąc pod uwagę, że będziemy pedalić 3h w dwie strony, co znaczy nie podładujemy się jakkolwiek specjalnie

PS. Nie otwieram nowej dyskusji o lokalizacji ;-), brak nas dwóch nie uszczupli iwaneta.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Tak Łukasz, to.
To zaproponujcie coś innego. Dla mnie może być każde. Tylko tak żeby dało się grupą przejechać.
Kolega właśnie do mnie napisał "wstyd, że nie możemy dogadać się jak ludzie". Od siebie dodam, że jakieś dziwne uprzedzenia i zwykły upór wzięły górę. Do Żyrardowa ludzie gnali rowerami, jeśli nie to pociągiem. A teraz ..eee, za daleko.
Taba, sam musisz wybrać miejscówkę lub zrobić dwa spotkania jedno z prawobrzeżną Warszawą drugie z lewobrzeżną.
I naprawdę nie chcę być złośliwy ale kiedyś nie było problemu by się w grupie warszawskiej dogadać, teraz jest. Na forum też nie było wojenek. Ciekawe dlaczego..?
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

nxtBike, zawsze jestem za wyborem kompromisowej lokalizacji, zatem szukajmy czegoś w centrum ale możliwie mało uczęszczane ?

Może Pola Mokotowskie ?

Obrazek
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
shadow
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:46

Re: woj. mazowieckie

Post autor: shadow »

Maran_hand pisze:
06 wrz 2019, 11:15
Jest sporo miejsca do zaparkowania, możesz też zostawić u mnie pod blokiem kilkaset metrów dalej.
Z pod knajpy jak pisałem powyżej, mamy fajną szeroką drogę rowerową (kilka rowerów spokojnie może jechać obok siebie nikomu nie przeszkadzając) o długości kilku km, kończącą się w lesie Powsin - Kabaty.
Jak już będzie ustalone na 100% że właśnie tam, podjadę i podpytam o możliwość podladowania bajków, wcześniej nie było z tym problemu.



o czyjeś wygodnictwo chodzi?


[quote=Maran_hand post_id=54511 time=1568659150 user_id=e
Tak Łukasz, to.
To zaproponujcie coś innego. Dla mnie może być każde. Tylko tak żeby dało się grupą przejechać.
Kolega właśnie do mnie napisał "wstyd, że nie możemy dogadać się jak ludzie". Od siebie dodam, że jakieś dziwne uprzedzenia i zwykły upór wzięły górę. Do Żyrardowa ludzie gnali rowerami, jeśli nie to pociągiem. A teraz ..eee, za daleko.
Taba, sam musisz wybrać miejscówkę lub zrobić dwa spotkania jedno z prawobrzeżną Warszawą drugie z lewobrzeżną.
I naprawdę nie chcę być złośliwy ale kiedyś nie było problemu by się w grupie warszawskiej dogadać, teraz jest. Na forum też nie było wojenek. Ciekawe dlaczego..?
[/quote]

@ grafffik swego czasu wybrał b.dobrą lokalizację/Wild Beef/W strone Bielan luz na ścieżkach i tor rowerowy po drodze Nie chodzi o to że dawniej było gdzie indziej,ale o to,że ze ta lokalizacja ,była kompromisem spotkań w miarę i odległości dla wiekszosci uczestników jak i fajnego miejsca,gdzie w każdą stronę można było pojechać czy przenieść sie,gdyby było np.za tłoczno,lub knajpka była zamknieta./wypadek losowy/spotkania były również na Cyplu Czerniakowskim/Pomnik Sapera/, przy Syrence i było ok.Przejazdy i parady też były/fajny film nxtBIke/i jakoś nikt ni podnosił tematu innej lokalizacji?Aż tu nagle.... :)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

.. aż tu nagle zjawił się Taba i powiedział, że chce nagrać materiał. W międzyczasie Grafffik również przyznał, że jeśli chodzi o możliwość sfilmowania przejazdu to bez szans bo ścieżki wzdłuż bulwarów zapchane. I nie ma co szukać tu jakichś podtekstów. Na ten czas nie da się tamtędy zrobić wspólnego przejazdu. Ale jeśli spotkanie ma być zatytułowane "warszawscy ebajkerzy przy piwie" to ok. Można się spotkać, pogadać i rozjechać.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Pole Mokotowskie może też być kompromisem. Jest przy trasie lazienkowskiej i przy metrze. A od poprzedchj lokalizacji 'poludniowych' jest od 6-8km blizej.
Wzdłuż lazienkowskiej nie będą trudne nawet szybsze przejazdy odcinkowe.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
shadow
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:46

Re: woj. mazowieckie

Post autor: shadow »

WojtekErnest pisze:
17 wrz 2019, 7:41
Pole Mokotowskie może też być kompromisem. Jest przy trasie lazienkowskiej i przy metrze. A od poprzedchj lokalizacji 'poludniowych' jest od 6-8km blizej.
Wzdłuż lazienkowskiej nie będą trudne nawet szybsze przejazdy odcinkowe.
A jechałeś na to pole z bulwarów?Albo dajmy na to z Kampinosu?Życzę powodzenia. :lol:
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Shadow a może wniósłbyś coś konkretnego do tej rozmowy? Jakaś propozycja?
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Z bulwarow w trasę Łaz da sie podjechać. Alternatywny pomysł pomink saperów nie jest taki zły ale jeśli się wszyscy zgodzimy z opinią że w takich turystycznych miejscach, pojawienie się wielu mocnych pojazdów, z wyglądu nie będącymi rowerami, to nie tylko ryzyko niepotrzebnej demonstracji ale i z racji tłumów pieszo/hulajnogo/rowerowych bez szans na swobodny film. Tak sądzę.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Daniel76
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Daniel76 »

A może teren AWF-u przy Marymonckiej, teren duży, lasek w koło i ścieżka wzdłuż Wisły...
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Tylko czy tam będzie można bajki doładować?
Daniel76
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Daniel76 »

No z tym może być problem
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Tytułem uzupełnienia: W-wa jest dość duża. Mieszkamy od siebie często kilkadziesiąt km i nie ma cudów aby była lokalizacja dobra dla wszystkich. Ale myślę że większość z Nas/Was 'brzydzila' się używać komunikacji mieszanej. Myślę że trzeba się pogodzić,zaznajomić że stacjami metra i pomoc sobie przy odleglejszej lokalizacji. Tym bardziej 2-ka sięga już dalekiego Targówka.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
nxtBike
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:14
Lokalizacja: Dziekanów Bajkowy
Kontakt:

Re: woj. mazowieckie

Post autor: nxtBike »

hehe fajnie sie to czyta. Od początku istnienia tego wątku nie było aż takiej dynamiki. Co te parcie na szkiełko robi z ludźmi LOL
Jako bierny świadomie wyborca, nie proponuję lokalizacji, bo moje są daleko/ Przyjadę tam gdzie będzie okazja się zatrzymać, żeby pooglądać maszyny, wypić oranżadę i do domciu. Pa.
Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

Panowie - bardziej mi zależy na tym, by nagrać społeczność rowerzystów elektrycznych niż sam przejazd.
Znaczy przejazd też jest fajny ale nie zakładam "testowania" V-maxów, zapier@#ania po chodnikach między ludźmi itd.
Myślę bardziej o tym byśmy się spotkali, pogadali, obejrzeli różne maszynki.

Wiem że w Warszawie jest sporo osób z rowerami elektrycznymi i to przede wszystkim chcę nagrać ;)
Że społeczność rośnie, że jest nas coraz więcej!

Dawać Pany miejsce bo za godzinkę dwie trzeba nagrać zaproszenie!
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

Poczułem się wywołany do tablicy 😋 nxtBike takie stwierdzenie to cios poniżej pasa, bo każde zaangażowanie może zostać tak podsumowane. Zresztą tak jak Ty stwierdziłem, że się dostosuję co do miejsca więc wiesz.. wychodzi na to niewiele nas w tym temacie różni 😜
Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

Według mnie - nie ważne gdzie się spotkamy i tak będzie super!
Nawet jak w koło nas będzie dużo cywili to sami będą zainteresowani naszymi zabawkami ;)
A tak jak mówię - z racji że będziemy w mieście to nie będziemy popisywać się osiągami naszych pojazdów by nie wzbudzać niepotrzebnych sensacji - nie o to chodzi :)
Awatar użytkownika
nxtBike
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:14
Lokalizacja: Dziekanów Bajkowy
Kontakt:

Re: woj. mazowieckie

Post autor: nxtBike »

@RadTaba = napisz gdzie, szkoda bic pijanę
Przelecialy mi przed oczami takie propozycje w tym poscie
- Koński Jar - Ursynów
- Pola mokotowskie - mokotów
- Palac kultury - centrum
- stadion narodowy - prawie centrum
- bulwary - prawie centrum (tam gdzie mnie kiedyś pogoniliście ;-) bo w kadr wam wiechałem
Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

nxtBike - ooo to teraz już wiem z kim rozmawiam :D
Ej ogólnie to miałem wyrzuty sumienia że nie poświęciłem Ci więcej czasu tamtego dnia :(

To może spotkajmy się na Stadionie - potem pojedziemy spokojnie na Bulwary a potem zdecydujemy na miejscu czy jedziemy gdzieś dalej czy krążymy po okolicy.

Możemy też zrobić na złość kierowcom i wskoczymy całą watahą na ulice zrobić jakieś okrążenie :D

To co wstępnie spotykamy się tutaj?
Obrazek
Awatar użytkownika
nxtBike
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:14
Lokalizacja: Dziekanów Bajkowy
Kontakt:

Re: woj. mazowieckie

Post autor: nxtBike »

To wyślij info w świat i go. Spontan wg mnie najlepiej wychodzi ;-)
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: elektrotonus »

To Stadion i już.

Co do malkontentów, trafnie opisał Wojtek Ernest - Warszawa jest zbyt rozległa by wszystkim dogodzić. Jak ktoś mieszka na przedmieściach to w ogóle ma przekichane jeśli nie ma dużego ebike z odpowiednim pakietem Wh ;-)
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Narodowy, chyba niezła propozycja.
Ale... 21-go jest tam impreza-> roztanczony narodowy czyli .... koncerty disco polo.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

Film nagrany, opublikowany!
https://youtu.be/SMV80uDJm-I

Wojtek - tam mamy zbiórkę - najwyżej się przeniesiemy ;P

A od której grają Polo Disko? :D
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: woj. mazowieckie

Post autor: WojtekErnest »

Nie sprawdziłem od ktorej. Info o tym wydarzeniu zobaczylem przypadkiem, bo w pociagu na wyswietlaczu nad siedzeniem :-)
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: woj. mazowieckie

Post autor: gość »

Sprawdziłem

Wejście od 17:30, a start o 18 (bilety po 65 zł, a będą same gwiazdy Polo Disco :-P )
Szykuje się poważna konkurencja dla zlotu :-D

Ale ja mam silną wolę i nie dam się skusić. :-P
Tyle zlotów przegapiłem... Taka szansa żeby Was spotkać osobiście prędko się nie powtórzy.
Będę choćby na piechotę. ;-)
Awatar użytkownika
genjusz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2018, 17:23

Re: woj. mazowieckie

Post autor: genjusz »

Jak na stadionie będą bożyszcze sceny polo disko jak Szaza i Boysi to nie wiem czy dam radę się pojawić na zlocie 🤩 Miłość do tej muzyki ma pierwszeństwo przed Wh 😂
Univega Alpina 500 analog / Falcon QS205
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: woj. mazowieckie

Post autor: Maran_hand »

I już wiem dlaczego moja lokalizacja przegrała. No cóż koledzy, nie oceniam i nie krytykuję. Każdy słucha czego chce. Tylko trochę wstyd będzie jak inni usłyszą przy jakich dźwiękach ebajkerzy z "warszafki" się spotykają 😁
A tak poważnie, dobrze że się w końcu dogadaliśmy, będę.
Awatar użytkownika
nxtBike
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:14
Lokalizacja: Dziekanów Bajkowy
Kontakt:

Re: woj. mazowieckie

Post autor: nxtBike »

Awatar użytkownika
RadTaba
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:25

Re: woj. mazowieckie

Post autor: RadTaba »

hahahha
No dobra ale jeśli zaczynają grać od 18:00 to nas to nie dotyczy :P

Uhuhu nie mogę się doczekać tej soboty!
ODPOWIEDZ