Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Dział poświęcony informacją o zlotach imprezach i wydarzeniach o tematyce EV
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

Umbur pisze:
04 mar 2020, 9:06
zeeltom pisze:
04 mar 2020, 6:47
Widzę tu wiele wpisów ze sprzeciwem przeciwko badaniu temperatury. Ciekawe dlaczego?
Zależy gdzie chcesz wkładać termometr. :D
może robert przyjedzie z kolegami
Awatar użytkownika
cyklista
Forumowicz
Posty: 204
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:14
Lokalizacja: Rzeszów, gg:7481912

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: cyklista »

Ja w ogóle nie rozumiem tego rozkminiania i sprzeciwu przeciw mierzeniu temperatury termometrem bezdotykowym. Jak wam mierzą na lotnisku czy w zasadzie od dawna w rożnych miejscach zdalnie bez waszej nawet wiedzy to tez protestujecie?
Jak się trafi ktokolwiek kto powie że nie da się zmierzyć a mimo to będzie usiłował wejść na teren zamknięty to przy obecnej ustawie wystarczy jeden telefon i szybko przyjadą po niego i zamkną na 14 dni kwarantanny (a jak źle pójdzie to tak samo zrobią z wszystkimi z którymi miał kontakt)
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Przemek »

Tomku dla mnie nie ma problemu , przed wejściem na tor temperatura ankieta i dla osób powyżej 18 lat 50 gram tego magicznego leku z Polski co w Korei i Japonii zaczęło brakować, dodatkowo proponuję co godzinę wszyscy na torze po wyżej 18 lat z hucznym toastem przyjmują kolejne 50 gr leku i tak do 18 godziny, po zamknięciu toru proponuje częstsze przyjmowanie leku w małych grupkach dyskutując o naszym hobby, myślę że około 24-tej godziny tor będzie jednym z bardziej sterylnych miejsc w europie, nie wliczając do tego pewnych miejscowości w Rosji :P
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

cyklista pisze:
04 mar 2020, 10:34
wystarczy jeden telefon i szybko przyjadą po niego i zamkną na 14 dni kwarantanny (a jak źle pójdzie to tak samo zrobią z wszystkimi z którymi miał kontakt)
ale kto SWAT ? cba fbi mosad ??? gliny do śmiertelnego czasem przyjeżdżają po godzinie a ty myślisz ze do gościa z temperaturą się zjawią w 5 minut ??
jak karetka będzie jechać do wypadku albo zawału to kierowczy pociągnie za ręczny i poleci na zlot ?

Obrazek
Awatar użytkownika
cyklista
Forumowicz
Posty: 204
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:14
Lokalizacja: Rzeszów, gg:7481912

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: cyklista »

Do śmiertelnego i wypadków to mogą jechać godzinę, do sprawy medialnej pilnowanej i na widelcu rządu zjawią się zanim telefon podniesiesz, a pewnie będą na miejscu.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

cyklista pisze:
04 mar 2020, 13:26
Do śmiertelnego i wypadków to mogą jechać godzinę, do sprawy medialnej pilnowanej i na widelcu rządu zjawią się zanim telefon podniesiesz, a pewnie będą na miejscu.
ale zapytałem KTO ? policja ? komenda w Żyrardowie ma oddział do walki z epidemiami czy coś ? z warszawy wyślą specjalny oddział biohazard bo ktoś nie dał sobie temperatury zmierzyć ? tvn tam będzie ??
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Ej Panowie dajcie juz spokoj, pochylic czolo i odpusćcie, zeeltom organizuje zlot, termometra nikt nikomu w dupe wkladac nie bedzie (chyba :P ) wiec co za problem sie pochylic nad takim zarządzeniem :D Lepiej piszcie czy maszyny gotowe i co ciekawego przywozicie ze sobą :D
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Tooropek »

Ja przywiozę na zlot 2 maszyny, 2 flaszki, 4 piwa, 4 paczki fajek, mobilne centrum ładowania elektryki i kobitę 😁 Do maja jak dalej będzie dyskusja na temat wirusa i otoczki z nim związanej to temat Henia będzie kroplą w morzu przy tym.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
adam
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2018, 22:30

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: adam »

Ja nie po to czekam rok na zlot żeby rozwodzić się nad takimi głupotami. Jeśli zlot będzie opóźniony to trudno. Ważne żeby się odbył ale nie za wszelką cenę. Odobą organizującą jest Tomek i on decyduje jak ma wyglądać impreza. Do tej pory jakoś to wsztstko działało ale teraz są szczegolne warunki. Jeśli mierzenie temperatury kogoś uszczęśliwi to dajcie się zbadać.
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Przemek »

zeeltom pisze:
13 mar 2020, 3:25
..Wpływy na koncie zlotowym od 1 czerwca 2019 to: 1 072,98 PLN...
:o
nie no to są jakieś jaja, to ile wpłacają ci zasłużeni dla zlotu, skoro jest ich na oko 50 i odliczając moją wpłatę to wychodzi po jakieś 20zł :shock: za 20zł to sie do knajpy nie wejdzie na piwo a to jest 3 dniowa impreza
i jeszcze jedno
na bazarku handlarzy jest od hu,a a zasłużonych qurwa 3-ech wliczając Ciebie Zelom, to do hu.a sie pytam jak to qurwa jest ze handlować to tak ale dorzucić sie do wspólnej sprawy to już qurwa nie
zeeltom pisze:
13 mar 2020, 3:25
Lekko licząc wydałem na to coś w okolicach 4.000 zł a jeszcze to nie wszystko
no nie wiem co o tym napisać
jedna qurwa jedna osoba dała tysiąc razy więcej co reszta zasłużonych to jest jakiś cyrk
nie wiem to mi sie w głowie nie mieści weź Zeltom ujawnij wpłaty, chciałbym zobaczyć co to za choiraki zasilają wspólna sprawę,,, groszem ,
i coś trzeba by zrobić z bazarkiem, qurwa ogniw za tysiaki sprzedają i wszelkiego szpeju a dorzucić sie nie to już niet ,, no to są qurwa jakieś cyrki 9 miesięcy i 1000zł
qurwa Tomek szacun ze masz siłę robić to dla bandy baranów, darmozjadów, i nierobów,,,, przepraszam wszystkich urażonych debili za mój wpis
Awatar użytkownika
BluesWings
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: BluesWings »

a ja się pytam, czy jeśli biorąc najgorszy scenariusz i odwołanie zlotu w maju, a tym samym brak zgody na wykorzystanie stadionu w późniejszym terminie, czy zakładamy chociaż nieoficjalny zlot gdzieś na terenach zielonych poza miastem w formie jednodniowego pikniku z grillami tradycyjnymi, namiotami i prądem w naładowanych pojazdach ? :D
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Przemek pisze:
13 mar 2020, 8:14
zeeltom pisze:
13 mar 2020, 3:25
..Wpływy na koncie zlotowym od 1 czerwca 2019 to: 1 072,98 PLN...
:o
nie no to są jakieś jaja, to ile wpłacają ci zasłużeni dla zlotu, skoro jest ich na oko 50 i odliczając moją wpłatę to wychodzi po jakieś 20zł :shock: za 20zł to sie do knajpy nie wejdzie na piwo a to jest 3 dniowa impreza
i jeszcze jedno
na bazarku handlarzy jest od hu,a a zasłużonych qurwa 3-ech wliczając Ciebie Zelom, to do hu.a sie pytam jak to qurwa jest ze handlować to tak ale dorzucić sie do wspólnej sprawy to już qurwa nie
zeeltom pisze:
13 mar 2020, 3:25
Lekko licząc wydałem na to coś w okolicach 4.000 zł a jeszcze to nie wszystko
no nie wiem co o tym napisać
jedna qurwa jedna osoba dała tysiąc razy więcej co reszta zasłużonych to jest jakiś cyrk
nie wiem to mi sie w głowie nie mieści weź Zeltom ujawnij wpłaty, chciałbym zobaczyć co to za choiraki zasilają wspólna sprawę,,, groszem ,
i coś trzeba by zrobić z bazarkiem, qurwa ogniw za tysiaki sprzedają i wszelkiego szpeju a dorzucić sie nie to już niet ,, no to są qurwa jakieś cyrki 9 miesięcy i 1000zł
qurwa Tomek szacun ze masz siłę robić to dla bandy baranów, darmozjadów, i nierobów,,,, przepraszam wszystkich urażonych debili za mój wpis
Moze przyhamuj kolego z obrazaniem innych, bo nie dla wszystkich zlot jest najwazniejszy, a w regulaminie nie widze nic o tym, zeby wplacac na zlot jak cos wystawiasz w dziale sprzedam. Wplaty przeciez podobno sa dobrowolne? :?
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

zeeltom pisze:
13 mar 2020, 9:21
BluesWings pisze:
13 mar 2020, 8:17
a ja się pytam, czy jeśli biorąc najgorszy scenariusz i odwołanie zlotu w maju, a tym samym brak zgody na wykorzystanie stadionu w późniejszym terminie, czy zakładamy chociaż nieoficjalny zlot gdzieś na terenach zielonych poza miastem w formie jednodniowego pikniku z grillami tradycyjnymi, namiotami i prądem w naładowanych pojazdach ? :D
Zgodę na późniejszy termin powinniśmy dostać bez problemu, tak teoretycznie. Nie wiem, jak wtedy wyniknie sprawa z zasilaniem toru, bo w obecnej sytuacji tydzień przed nami jest impreza miejska i muszą wtedy zapewnić prąd. A to jest impreza dużo większa od naszej, jeśli chodzi o publikę. Wtedy jest impreza masowa, nasza się jeszcze do takowych nie zalicza. Muszę pogadać z UM, co oni planują w tej sytuacji, ale teraz, to jeszcze za wcześnie.
Impreza plenerowa raczej odpada, nie ma takiego miejsca w mieście. A poza tym są kupione setki gadżetów, które miały być rozdane na pamiątkę. Co ja z nimi później zrobię?
Wstępnie patrzyłem na kalendarz, to termin 28 - 30 sierpnia wydaje się optymalny.
To za pół roku i może wirus się uspokoi przez ten czas.
Poczekaj jeszcze ze zmianami terminu póki sie obecna sytuacja nie wyklaruje, ja np. patrzac na to co sie dzieje moge nie dostac sie do Polski w maju, aczkolwiek wszystko jest bardzo rozwojowe.
Awatar użytkownika
Camis
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 26 paź 2018, 16:30
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Camis »

Jak na razie zakazali "spędów" powyżej 50 osób...
Awatar użytkownika
adam
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2018, 22:30

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: adam »

Jak zeeltom ogłosił akcję wpłacania drobnych kwot comiesięcznych to stwierdzilem że to doskonały pomysł. 10 zeta co miesiąc jest nie do zauważenia w budżecie domowym. Pomyślałem że jak choć 50 osób się przyłączy do akcji ( a na zlocie jest więcej) to będzie po 10 miesącach 5000 zeta. Niestety różnie to bywa. Osoba znana mi osobiscie a dużo bogatsza ode mnie nie daje ani złotówki mimo że pojawia się na zlocie co roku. Ludziska chyba nie zastanawiają się że wszystko kosztuje i skąd to się bierze. Na pocieszenie. W każdej sytuacji złej da się jakieś dobre strony znaleźć. Jeśli zlot trzeba będzie przesunąć w czasie to będzie więcej kasy ze zbiórek.
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: elektrotonus »

Przemek pisze:
13 mar 2020, 8:14
[...
qurwa Tomek szacun ze masz siłę robić to dla bandy baranów, darmozjadów, i nierobów,,,, przepraszam wszystkich urażonych debili za mój wpis
Przemku, przestań k..wami rzucać. Każdy wpłaca dobrowolnie tyle co może, chce, uważa za stosowne.
Ja wpłaciłem ok 30-40 zł, nie pamiętam. Może jestem debilem według Ciebie ? Może faktycznie powinno być wspomógł zlot, zamiast zasłużony ?
Nie jest to najistotniejsze.

Zeeltom, bliżej połowy kwietnia napisz jak stoją finanse, czego brakuje, może część ludzi wraz z Przemkiem sypnie większą gotówką.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Umbur »

Siejecie panikę. Sam jeszcze nie wpłacałem, bo wolę to zrobić jednorazowo, zamiast co miesiąc ciułać. Jeszcze są 2 miesiące. Dzisiaj zrobię przelew. ;)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: WojtekErnest »

Tomek napisał
zeeltom • dzisiaj, 8:44
Rozmawiałem z UM, przesuwają wszelkie imprezy na jesień
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Czyli już pewne, że zlotu w maju nie będzie?
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

zeeltom pisze:
16 mar 2020, 17:37
Pewne na 95%. Sami przekładają miejską imprezę na jesień. Pozostaje 5% nadziei, że wirus się wyniesie i zlot odbędzie się w maju.
1700 zeta za bilety i 200 za hotel poszloooo... :(
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Tooropek »

AST034 pisze:
16 mar 2020, 17:40
zeeltom pisze:
16 mar 2020, 17:37
Pewne na 95%. Sami przekładają miejską imprezę na jesień. Pozostaje 5% nadziei, że wirus się wyniesie i zlot odbędzie się w maju.
1700 zeta za bilety i 200 za hotel poszloooo... :(
Nie odzyskasz pieniędzy przez zaistniałą sytuację? Jeszcze teraz myślę, że da radę wszystko ogarnąć, ale jak odzyskasz pieniądze a zlot się odbędzie w maju to będzie kiszka. Ciężka sytuacja ogólnie.

Zeeltom w miare możliwości daj konkretne informacje co do zlotu dla przyszłych przyjezdnych by jak AST034 nie wtopili kasy.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Na ta chwile mozesz odzyskac kase za anulowane loty do konca czasu zamkniecia granic kraju. Czyli chyba na ta chwile za loty do konca marca. No nic, szkoda kasy, ale skad ktokolwiek mogl wiedziec..
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: WojtekErnest »

AST034 pisze:
16 mar 2020, 18:42
Na ta chwile mozesz odzyskac kase za anulowane loty do konca czasu zamkniecia granic kraju. C
Niestety b.prawdopodobne jest to ze koncowy termin zamknięcia granic b.sie wydłuży. Obawiam sie ze zahaczy o lato... A to by znaczylo ze szansa na odzyskanie kasy w tym trybie nie jest jeszcze niemozliwa. Tak sądzę.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Teraz to raczej pewniak, ze w maju nic nie bedzie, moim zdaniem lepiej przelozyc na nastepny, ludzie beda sie bać zbiorowisk jeszcze dlugo po wygasnieciu tej epidemii :(
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: TomaS »

No dużo wody upłynie zanim ludzie zapomną
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

No . Zwłaszcza jak im się kasa pokończy...
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

Stary ... moi klienci ładowali dziesiątki tysi w targi które się nie odbędą...W mojej branży sytuacja jest mega wujowa. Ludzie idą na bruk , firmy idą do likwidacji a to dopiero początek tego gnoju . Wiele innych branż będzie w ciemnej dupie za 2 miesiące a rzond do zwolnienia chce przychód a nie dochód i z lutego a nie marca...śmiech na sali...przez krew ...

Wszystkim wam dobrze życzę ale shitstorm dla wielu dopiero nadejdzie ...
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: WojtekErnest »

Prognozy wirusologow niestety zakładają że w drugiej części roku, na jesien nastąpi druga fala zakazen, nie wykluczając innej odmiany tego wirusa. Zatem w tej chwili plany imprez masowych niestety są coraz bardziej mniej prawdopodobne. Bo bardziej prawdopodobne jest raczej to, ze taki tor, jego teren będzie z koniecznosci rezerwowany pod szpital polowy.. Wszystkie duże i średnie miasta mają obowiązek zaplanowania takich działań na dalsze pogorszenie sytuacji.
A my ? Jesli juz to raczej bardziej realne są spotkania nieformalne, kameralne po kilkanascie osób i to tez niewiadomo kiedy :-(
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

Zalecam ostrożność przy spotkaniach. Lepiej zrezygnować niż ryzykować zarażenia siebie lub kogoś. Prawda jest taka że jakby ludzie nie olewali obostrzeń to sytuacja była by lepsza niż obecnie . Zasadniczo dystans to podstawa
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pxl666 »

zeeltom pisze:
29 mar 2020, 7:27
Co to jest rzond?
Ze mną jest taka różnica, że ja towar już mam kupiony i muszę go rozdać, bankructwa nie przewiduję z tego powodu.
Jeśli zabraknie możliwości zorganizowana zlotu w tym roku, to odbędzie się w przyszłym pod tą samą nazwą, co planowany w tym.
O ile dożyję. Licho nie śpi.
Rządem ich nazywać nie mogę. Zostań w domu jak możesz
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Dede »

2020
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020, 8:30 przez Dede, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: verre »

wyjaśniło się, że niby liczby, no to 55 :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020, 16:18 przez verre, łącznie zmieniany 1 raz.
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Przemek »

1980
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: tkoko »

2020
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: WojtekErnest »

Czy cyferki/wartosci mogą się powtarzac ?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Dede »

zeeltom pisze:
27 kwie 2020, 1:06
Proszę o wpisywanie tu swoich cyfr.
Cyfry to od 0 do 9.
A mogę byc liczby jak 2020?
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Dede »

Jeśli chodzi o liczby zamiast jednej cyferki to moja propozycja 2020 ;)
Awatar użytkownika
cyklista
Forumowicz
Posty: 204
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:14
Lokalizacja: Rzeszów, gg:7481912

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: cyklista »

a moja to 1973

ps. może podasz chociaż ilo cyfrowa to liczba?, albo w jakim przedziale się znajduje?
ps.2 czy można podawać kolejne liczby przez tą samą osobę?
madmax67
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 11 lut 2020, 14:34
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: madmax67 »

77
Awatar użytkownika
pape
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: pape »

Jeśli miały być cyfry to 4 - od czteropaka warki. Jak liczby to też jestem za 2010.
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: AST034 »

Ja stawiam na 2021 :)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: WojtekErnest »

A ja 2011
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Tooropek »

10
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
KarolNI
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: KarolNI »

44
sta-szek
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 28 lis 2019, 12:37

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: sta-szek »

madmax67 pisze:
27 kwie 2020, 8:42
77
kurde moja liczba :D
w takim razie daję 2000
Killerski

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Killerski »

1980
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Yin »

1955
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
BluesWings
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: BluesWings »

40% :D
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot 2020 jubileuszowy ;)

Post autor: Umbur »

zeeltom pisze:
27 kwie 2020, 11:49
Konkurs potrwa do 10 maja :)
Tyle czasu w niepewności? :shock:
Szybciej te wyniki. :)
Zablokowany