Zeeltom -... Jego prośba.

Znajdziesz tu informacje na temat forum. Jego działania i komunikaty od administratorów
ODPOWIEDZ
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: wit »

Dzwonił do mnie Tomek (Zeeltom) -jak wiemy jest zbanowany,- i sam nie może tu nic napisać -prosił abym przekazał informacje. Co poniżej czynię.

Zeeltom nie może pisać i nie może odpowiedzieć -jednak Jego konto pozostało. I w tej sytuacji w Jego postach zostały zrobione zmiany -usunięto ze stopki wiadome gwiazdki a także link do obecnego forum Tomka.
Zmienianie treści czyiś wpisów gdy wiadomo, że ktoś nie może zareagować jest mało eleganckie i Tomek protestuje -prosi o całkowite usunięcie jego osoby z forum lub ewentualnie o przywrócenie pełnego "podpisu" i nieingerowanie w istniejące Jego posty.

I luźna uwaga -(pod która i ja się podpisuję) -w sytuacji gdy niektórych szykanowano za polityczne wpisy i gdy jest zakaz polityki na forum wstawianie PRZEZ MODERATORA jawnej polityki i nawoływanie w dziale charytatywnym o wpłaty na zakup broni jest bardzo nie na miejscu i jest złym przykładem a także pokazywaniem, że niektórzy mogą więcej.

Dział charytatywny do czego innego służy - jest do pomagania ofiarom (także wojny) a nie do zbierania na zakup broni. To jawna polityka i obraza dotychczasowych akcji charytatywnych forum.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: tas »

Wit, ale to Ty głównie miałeś jakiś dziwny problem z tematem pomocy Ukrainie, inni dyskutanci mieli odmienne zdanie.
Nie kręć tu na siłę dramy, nie chcesz nie pomagaj.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: wit »

Nie mam nic przeciw pomocy ofiarom -czy uchodźcom.
Tas -wywal z CHARYTATYWNEGO cały ten watek o zbiórce na siły zbrojne -daj linki do zbiorek na chleb, noclegi dla uchodźców itp -i będzie OK.

Totalnie czym innym jest działalność charytatywna żywność, ubrania czy noclegi dla ofiar. i czym innym finansowanie wojny.
A broń -do czegoś służy -niezależnie w czyich jest rekach jakby kto zapomniał to w czasie wojny bron służy głównie do zabijania... Czy po Ukraińcu czy po Rosjaninie matka i dzieci płaczą tak samo.
A ja nie chciałbym zastanawiać się ile osób zginęło z ufundowanego przeze mnie lub przez forum którego jestem uczestnikiem karabinu itp. ...



Podobno jesteśmy forum o pojazdach elektrycznych i nie ma tu miejsca na politykę... co sam pisałeś -najwyraźniej niektórym wolno ...
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: WojtekErnest »

Tylko dodam że, ze względu na WOJNE Fb przywrócił możliwość umieszczania postów o zyczeniach, sposobach ZABICIA p.putina. A wcześniej byla to mowa nienawisci. Zatem, nie mówmy ze zbieranie na OBRONĘ Ukrainy jest naganne. To niestety takie czasy, ktorych sądziliśmy ze nie wrócą.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: wit »

facebook ma być jakakolwiek wykładnią moralności lub tego co słuszne ?

a przypadkiem nie chodzi o to co zwykle -czyli o kasę ? jakoś wg mnie facebook jest głownie światowa maszynką do zarabiania pieniędzy i za reklamy i za kreowanie wizerunków, mody oraz "nowej moralności"

oj Orwell podobno pisał dla przestrogi -a wiele osób i firm zrobiło z tego "instrukcje obsługi...
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: WojtekErnest »

Fb jednak posługują się setki mln ludzi. Na naszym forum trochę mniej. To nie tylko propaganda i reklamy ale wspolczesny sposób komunikacji i wyrazania emocji. Nie da się walczyć z najeźdźcą, bandytą, mobilnymi klecznikami. Mimo, że to być może zdaniem niektórych by wystarczyło.
Nie te czasy.
Ps. Odchodzimy od głównego wątku.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
ap0f1s
Forumowicz
Posty: 555
Rejestracja: 03 maja 2017, 9:37
Lokalizacja: Kęty

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: ap0f1s »

Płacąc podatki nie finansujesz broni, która zabija ludzi za nasza granicą. Naprawdę trochę naiwne myślenie. Chcesz to dajesz nie chcesz to nie dajesz proste.
Budowa pakietów lion, rowerów elektrycznych (Falcon, vektor, E-kross itp.)
Kontakt 513388355
Kilka moich konstrukcji
viewtopic.php?f=30&t=399
wit
Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zeeltom -... Jego prośba.

Post autor: wit »

nie mam wpływu na wydatkowanie podatków -więc to mojego sumienia nie obciąża.

Ale bardzo daleko odchodzimy od prośby Tomka... przypomnę

-Zeeltom prosił o całkowite usunięcie jego osoby z forum lub przywrócenie "podpisu" i nieingerowanie w jego istniejące od dawna posty. Bo ban każdy może pisać o Nim, komentować itp -niektórzy mnogą ingerować w jego stare wpisy a On nie może nawet do tego się odnieść...
ODPOWIEDZ