Zlot ev 2018

Dział poświęcony informacją o zlotach imprezach i wydarzeniach o tematyce EV
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Zlot ev 2018

Post autor: EV-Maniak »

OK. Dzięki ;)
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1317
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Goliath »

TomaS pisze:
04 maja 2018, 7:27
Oko najwyżej posadzonego też potwierdza przerwę w dostawie chmur na ten czas :)
To "słonecznik" będzie miał wzięcie na zlocie :D
Awatar użytkownika
Adamson
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:54

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Adamson »

Koledzy, udanej zabawy! Niestety nie dane mi jest dołączyć bo elektryka pokładowa w fazie 2 dopiero powstaje. Zabrakło jeszcze jednego weekendu.
Na tym forum padłem ofiarą POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ i CENZURY adminów. Patrz wątek:http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=11&t=1878
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

henio-DS pisze:
04 maja 2018, 8:43
Mam takie pytanie:
A jak ja nie mam jeszcze gotowego pojazdu, to też mogę wjechać na teren zlotu, na tor? Czy zostawiam auto gdzieś wcześniej i wchodzę z buta?
Odległość od parkingu do toru to paręnaście metrów - takie rzeczy tylko w Żyrardowie :)

Dzień dobry wszystkim :)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: WojtekErnest »

Witaj :-)
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: WojtekErnest »

Pierwsze jazdy na 'byle czym elektrycznym '
Załączniki
zlot2018-na-byle-czym.JPG
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Byłem, wróciłem:
1. Poznałem fajnych ludzi których serdecznie pozdrawiam
2. Przybiłem piątkę z Heniem
3. Pojeździłem driftowozem (nie znam oficjalnej nazwy) Tasa

ad. 1 Prawdą jest że e-wozidła przyciągają tylko mocno pozytywnych ludzi
ad. 2 Pytanie do wszystkich tych którzy Henia nie poznali. Jak go sobie wyobrażacie? Strasznie ciekaw jestem waszej opinii.
ad. 3 zszedłem na gumowych nogach, miałem się za odważnego człowieka ale po pokonaniu pochyłego toru na tej maszynie mało nie zszedłem na serce. Mimo wszystko jeśli ktoś będzie miał możliwość to szczerze polecam spróbować!
Awatar użytkownika
Artu
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Artu »

Ja niestety już w domu... :cry: Fajny zlot, fajni Ludzie, ale niestety musiałem wracać już dzisiaj...
Jak zgram zdjęcia i filmy, to coś "zarzucę" na forum :D

Taka tam panorama z rana ;)

Obrazek

Stanowisko dowodzenia i pojenia napojami wszelakimi...

Obrazek

I osłoneczniony "Słonecznik" :mrgreen:

Obrazek

"Słonecznik" i "Pędzący Taboret" :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018, 17:19 przez Artu, łącznie zmieniany 4 razy.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Wojtas
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 24 lut 2018, 19:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Wojtas »

Henio wstaw swoją fotę😀😀😀
Kands Maestro 29er
Mxus XF40C 8x8, ML7245 ~1600W
13S8P LGMJ1 ~48V
MPe v6
Erider T9
Awatar użytkownika
Wojtas
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 24 lut 2018, 19:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Wojtas »

Byłem pierwszy raz na zlocie. Rewelacja. Za rok jestem na bank, tym razem ze swoim sprzętem. Pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem okazję pogadać ale i tych z, którymi nie zdążyłem. Niestety też muszę dzisiaj spadać do Gdyni. Pozdrowienia!
Kands Maestro 29er
Mxus XF40C 8x8, ML7245 ~1600W
13S8P LGMJ1 ~48V
MPe v6
Erider T9
Awatar użytkownika
Artu
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Artu »

[youtube][/youtube]
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: WojtekErnest »

A ja Henia (chyba) nie spotkalem :-)
Maran_hand pisze:
05 maja 2018, 16:10
2. Przybiłem piątkę z Heniem
ad. 2 Pytanie do wszystkich tych którzy Henia nie poznali. Jak go sobie wyobrażacie? Strasznie ciekaw jestem waszej opinii.
On twierdzi ze jest niepozorny, prawda to ?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Poczekam na więcej opinii a potem powiem :)
Rugos
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:27

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Rugos »

Szukałem, szukałem i też go nie znalazłem :( . Henio będziesz jutro?
Awatar użytkownika
Wojtas
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 24 lut 2018, 19:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Wojtas »

Może gdzieś na uboczu odrysowywał ramę do falcona? 😉
Kands Maestro 29er
Mxus XF40C 8x8, ML7245 ~1600W
13S8P LGMJ1 ~48V
MPe v6
Erider T9
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Widzę, że nie przekonam Was do zwierzeń ;)
Ja Henia wyobrażałem sobie mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej. "Nie lubię poniedziałków"
Taki trochę gapowaty gość który nie do końca ogarnia wszystko co w około.

Ale gdy podszedł i się przywitał.. hehehe ..zobaczyłem jak bardzo się myliłem.
Inteligentny, kontaktowy człowiek z dużą ilością dobrej energii, absolutne przeciwieństwo tego co czasem czytam na forum. My patrzyliśmy na niego z przymrużeniem oka a to on cały czas nas robił w wała. Absolutnie nie wierzę w ten jego pomysł ze straganem, w to jego poszukiwanie wymiarów ramy Falcona itd. Mam 100% przekonania, że pisząc to bawił się lepiej niż my :) Gdybym miał określić jego rolę na forum to jest to człowiek zatrudniony do tego by je rozruszać i robi to świetnie. No chyba że prawdziwy Henio przysłał kogoś kto go zastąpił :)
W imię też nie wierzę, to raczej pseudonim artystyczny ;) Gdybym miał go do kogoś porównać to byłby to Bujakoto.
Podsumowując, panowie zostaliśmy okrutnie oszukani! :)
A Henia oczywiście serdecznie pozdrawiam i cieszę się że mogłem piątkę z nim przybić.
Załączniki
PhotoGrid_1525542327396.jpg
Tajfun
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2018, 20:44

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Tajfun »

Mnie nie było dane Henia poznać, ale cieszę się , że takowy człowiek jest na forum. Byłem na zlocie pierwszy raz. Pozytywna energia .Śmiechu co nie miara, w szczególności po jeździe na skrzynce po piwie :-D (koniecznie poproszę opis tej konstrukcji). Dziękuję jeszcze raz, a kto nie był, niech przybywa. Jutro drugi dzień atrakcji. No i falcona czas robić ;-)
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018, 21:12 przez Tajfun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtas
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 24 lut 2018, 19:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Wojtas »

Skrzynka od piwa wygrała!
Kands Maestro 29er
Mxus XF40C 8x8, ML7245 ~1600W
13S8P LGMJ1 ~48V
MPe v6
Erider T9
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: tatar »

Dla mnie rzeczą bezcenną było spotkanie z Wami,tu piszącymi.A henio?No cóż,nie odebrał dziś nagrody,,Spamera Roku''.Wręczanie jutro. :D
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Eryk »

Trajka najlepsza ;) silnik zabezpieczony na zapach wygrzewanej emalii
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: elektrotonus »

Taki filmik ;-)



Generalnie fajna impreza jak co roku, fajni ludzie. Troszkę małolaty się biły o skrzynki, Tas z wrodzoną sobie cierpliwością "pilnował kolejki" oraz dbał o support rodzica przy ujeżdżaniu tego potworka. Henio miły człowiek, troskliwy ojciec. W kocu namówiłem go jednak by Henio - junior przejechał się na ebike mojego syna. No bo zlot bez przejażdżki to zlot stracony ;-)

Mój syn zachwycony imprezą. Zasuwał po torze odważniej niż ja ! Objeździł wszystko co się da dla 10 latka. Na koniec tak się ślimaczył z powrotem do domu, że na peronie zobaczyliśmy czerwone światła tyłu pociągu do Warszawy. Musieliśmy czekać kolejną godzinę.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
MateuszSz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:07
Lokalizacja: Koniaków

Re: Zlot ev 2018

Post autor: MateuszSz »

Ja niestety z wielu przyczyn nie dałem rady być na zlocie , szkoda bo chciałem z każdym pione przybić , ale społeczność forum nie umrze więc za rok bedzie okazja. Wstawiajcie zdjęcia i filmy to chociaż pooglądamy Ci co nie dali rady dojechać.
Awatar użytkownika
Mitar
Forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:43
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Mitar »

Ja też nie dałem rady ,grypsko wygrało tym razem :( . Czekam na rysunki techniczne "turbo skrzynki" oraz wywiad z Heniem ;)
Paweł
Forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 17 mar 2018, 22:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Paweł »

Mimo że byłem tylko 3 godzinki to miło było Was poznać osobiście. Dzięki za miłe pogawędki i pomoc chłopakom w rozgryzieniu regena ;) Dam znać w innym temacie czy działa manetka jak ogarnę wszystko.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: WojtekErnest »

Krótkie migawki z soboty :
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Artu
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Artu »

zeeltom pisze:
07 maja 2018, 5:06
Swoją drogą dziękuję wszystkim, którzy przybyli na zlot, bez Was tego by przecież nie było
Myślę, że wyrażę zdanie wszystkich uczestników, że nie było by tego zlotu bez Ciebie Tomku. Wykonałeś kawał solidnej organizacyjnej roboty.

Chwała i wielkie podziękowania Tobie za to.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Jest 100 bo rozumiem że to forma licytacji.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: WojtekErnest »

zeeltom pisze:
07 maja 2018, 5:05
Wojtek, weź to zmontuj w jeden film.
Nie miałem kompa (i czasu) do tego celu.
Czy na YT nie ma już narzędzia do łączenia n-plików, czy czegoś nie zauważyłem ??
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Zlot ev 2018

Post autor: GrzegorzS »

Maran_hand pisze:
07 maja 2018, 7:46
Jest 100 bo rozumiem że to forma licytacji.
To jest 200 (mam nadzieję że bon usługi też obejmuje)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Mamy 250
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: tatar »

251 ;)
adam_m4
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 01 maja 2018, 1:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot ev 2018

Post autor: adam_m4 »

Wrzucił bym zdjęcia, ale nie wiem jak to jest prawnie z wizerunkami osób które się załapały? Nie chce mi się twarzy zamazywać.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Impreza publiczna.. osoby które nie chcą pokazywać swoich twarzy uprasza się o zgłoszenie i wskazanie zdjęcia, zdjęcie to zostanie usunięte. No i git.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Zlot ev 2018

Post autor: EV-Maniak »

Było ZAJEBIŚĆIE ! Po prostu REWELACJA! :)

Wpadłem w sobotę gdzieś tak około 14.00 z rodziną i pobyłem parę godzin. Jeździłem Falconem Tasa, aż mi ręce puchły. Normanie pompę miałem na przedramionach od trzymanie się kurczowo kierownicy, bo ma takiego kopa, że można się zsunąć do tyłu. Masakra! Na torze bałem się tych wychylonych łuków, że się zsunę, ale na prostej dawałem mocno czadu. Falcon nieźle się trzyma drogi, ma bardzo dobrą trakcję - jak motor i tyłu mu nie rzuca ( wahacz nie gnie się na boki jak przy innych konstrukcjach ). Myślałem, że się tym gorzej jeździ, że jak na krowi. Nic podobnego. Dla mnie jest nawet lekki. Trochę się dziwnie pedałuje, ale to może dlatego, że było ustawione szybkie przełażenie. Dzięki Tas za ogniwa! ;)

Na zlocie podstawą są karteczki z nickiem. Masakra bez tego. Na początku nie miałem, ale sobie szybko od Zeeltoma zorganizowałem widząc, że bez tego chaos się tworzy bo niewidom kto jest kto. Dziwne uczucie. Jak chodzenie w próżni w której każdy się zna i nie zna. Ciekawe doświadczenie. Bez karteczki rozpoznałem oczywiście Tasa ( przede wszystkim po głosie ) Tabę na rowerzę ( z YT ) i... Maran_hand'a - jakoś tak intuicyjnie. Spontanicznie pionę przybiliśmy jak starzy znajomi. No i jeszcze parę osób rozpoznałem bez karteczki. Potem parę gaf popełniłem, bo usilnie szukałem Mitara by mu browar wręczyć w ramach wdzięczności za forumową pomoc, ale go nie było. Browarów miałem trochę w torbie i się odwdzięczałem, jednak wziąłem ich za mało i z góry przepraszam jak komuś nie dałem.

W ogóle mam trochę niesmak, że się ze wszystkimi nie poznałem. Ale to wszystko przez te karteczki, albo ich brak, albo wiatr przekręcał je na drugą stronę i już nie wiadomo kto jest kto. Artu, to Ty byłeś ten gościu co jak wyjeżdżał to spodem auta zaczepił o tor? Miałeś karteczkę Artu, czy Artur? Bo się przekręcała. Na drugi raz podejdę i z bliska przeczytam, czy to Ty? :D
Najlepszym rozwiązaniem by były nasze twarze w awatarach forumowych. Ale wiadomo, nie do końca jest to dobre, bo niektórzy chcą być anonimowi w necie. Albo np. jakieś cechy rozpoznawcze, po których błyskawicznie się rozpoznajemy nawet bez karteczek. U mnie byłby to fragment czupryny na żel :)

Ogolenie było bardzo fajnie. Wyjechałem ze sporym niedosytem, ale nie mogłem dłużej pobyć, a o nocowaniu nie było mowy. Musiałem się szybko zbierać z rodziną i nawet się ze wszystkimi nie pożegnałem. Z reszto kto lubi pożegnania.

Chciałem sobie jeszcze pojeździć na rożnych maszynach, ale jakoś mi tak było głupio sępić. Zresztą się bałem, że komuś coś uszkodzę. Nawet od Tasa nie bardzo chciałem brać Falcona. Mówiłem mu, że sobie tylko posiedzę, ale nalegał bym się przejechał, to się grzecznie posłuchałem. Dzięki Tas! :)

Poznałem ultra operatywną ekipę z Elektro-bikes z fajną, mocną konstrukcją, Kolegę co mi udzielił wielu fachowych rad ( niestety nie zapamiętałym trudnego nicku - w takich fajnych przeciwsłonecznych okularach był i fachowo się wypowiadał o akumulatorze do mojej konstrukcji ), Elektrotonusa poznałem ( dzieciaka na rowerze mi woził, przesympatyczny człowiek), Umbura ( z bardzo fajnym Falconem - jego maszyna w realu ładniejsza, niż na forumowych zdjęciach), ap0f1s ( razem był z Umburem i pogadaliśmy ), TomaSa poznałem ( piona przybita :) swój chłop!), Glebora - biznesmena ( myślałem, że to starszy człowiek :) Z Tatarem miałem przyjemność ( żartowałem z nim, że mi się należy nagroda "Spamer roku" ) , z Sietasem się poznałem ( co mi silnik będzie zaplatał i czujniki wstawiał. Fachowiec bardzo dobry. Udzielał różnych profesjonalnych rad, a ja się przysłuchiwałem i udawałem, że wszystko rozumiem :) ) Samobra i jego syna poznałem - chwilkę pogadaliśmy ( myślałem, że syn to Samobor, bo był na jego rowerze :) - dałem do pieca ) Chyba też poznałem noisuee, ale nie jestem pewien :( ( taki ładny hipis ) I jeszcze wiele innych osób...

A i jeszcze jedno, co mi się odcisnęło w pamięci:
Był taki gościu razem z Tomasem z Pomorza ( oczywiście durny henio nie pamięta nicka jego ) ale kurcze jakiego miał Falconika fajnego z chłodnicą, a jaki mocny! Masakra! Pedantyczna konstrukcja z układem chłodzenia silnika.Tam nie było nic do zarzucenia. Miał o wiele więcej mocy niż o ten wariat:

[youtube][/youtube]

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i dziękuje za spotkanie :)

Szkoda, że zloty są tylko raz w roku. Powinien być jeszcze jeden w wakacje. Ja jestem za :D
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zlot ev 2018

Post autor: TomaS »

Właścicielem falcona z chłodzeniem "wodnym" jest "maniekrox". Pewnie niedługo wrzuci parę fotek 😉
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

tatar pisze:
07 maja 2018, 9:47
251 ;)
Poczekam na drugie uderzenie młotkiem ;P
sunman
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:57
Lokalizacja: Rzeszow

Re: Zlot ev 2018

Post autor: sunman »

Przyda sie temat dla "rozmów nie dokończonych i projektów nie opisanych" ;) . Impreza super szkoda ze w niedziele sie tak szybko zakończyła , pomysł 2 zlotów w roku lato / jesień mysle ze znalazłby spore zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Artu
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Artu »

henio-DS pisze:
07 maja 2018, 12:33
Artu, to Ty byłeś ten gościu co jak wyjeżdżał to spodem auta zaczepił o tor? Miałeś karteczkę Artu, czy Artur? Bo się przekręcała. Na drugi raz podejdę i z bliska przeczytam, czy to Ty? :D
Nie wjeżdżałem swoim smrodziuchem na tor, ani na "płytę". Stał sobie grzecznie na parkingu przed wjazdem, więc to nie ja :mrgreen:
Mój identyfikator miał dosyć duży napis z nickiem ARTU :D
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Umbur »

Dużo konstrukcji, których nie ma opisanych na forum. Mam nadzieję, że pojawi się parę wpisów w najbliższym czasie z takowymi. ;)
sambor
Forumowicz
Posty: 523
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42

Re: Zlot ev 2018

Post autor: sambor »

Henio, durny to nie wiem, ale pamięć to absolutną. Ja może 1/3 zapamiętałem, a byłem 2 dni :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Zlot ev 2018

Post autor: EV-Maniak »

Artu pisze:
07 maja 2018, 13:38
henio-DS pisze:
07 maja 2018, 12:33
Artu, to Ty byłeś ten gościu co jak wyjeżdżał to spodem auta zaczepił o tor? Miałeś karteczkę Artu, czy Artur? Bo się przekręcała. Na drugi raz podejdę i z bliska przeczytam, czy to Ty? :D
Nie wjeżdżałem swoim smrodziuchem na tor, ani na "płytę". Stał sobie grzecznie na parkingu przed wjazdem, więc to nie ja :mrgreen:
Mój identyfikator miał dosyć duży napis z nickiem ARTU :D
No to spoko :)

Kurczę, jeszcze zapomniałem dopisać kilka fajnych konstrukcji. Teraz mi się właśnie przypomniało.
Był projekt Czai "Niski-ostry-zły" - bardzo fajna, szpanerska bryka. Był gościu co miał ala-Falcona z aluminium bardzo lekkiego. Mówił, że go pospawał w parę dni do zlotu, a tak fajnie mu wyszło. Był przecież zielony MID, co taka laska się przy nim opalała ;) Gogard zajebisty też z aluminium ( to miało moc! ) Oj wile jeszcze było konstrukcji. Tas coś ciągle nagrywał i gadał zza kamery, to pewnie będzie dokładna relacja. Ci co nie byli to zobaczą na filmie.
sambor pisze:
07 maja 2018, 13:46
Henio, durny to nie wiem, ale pamięć to absolutną. Ja może 1/3 zapamiętałem, a byłem 2 dni :D
Heheh :D Durny, bo nawet teraz w opisie powyżej Twój nick przekręciłem :oops:
sambor
Forumowicz
Posty: 523
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42

Re: Zlot ev 2018

Post autor: sambor »

Jak jeszcze raz przekręcisz, to następny zlot ubiorę się tak ;)
Załączniki
12977086_965558373560219_6986184973326999402_o.jpg
12932948_964313627018027_5635528179513341894_n.jpg
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

Szukałem programu dla ludzi leniwych.. ale on nie obraca :(
Operatorzy z łapanki to i finał taki ;)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: tatar »

@henioDS To teraz heniu mam do Ciebie prośbę;nie rób już wiochy z forum,a z siebie chłopka -rozrtopka,bo to już nie będzie pasowało ani z Twoją osobą,ani też z Twoją fotograficzną pamięcią i zdolnością kojarzenia faktów.Bo tak jak napisał Maran-hand -nikt nie lubi,gdy robi się z niego wała. ;)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

zeeltom pisze:
07 maja 2018, 14:32
251 po raz pierwszy ;)
Weźcie te filmiki do pionu ustawcie :)
252!
Awatar użytkownika
Czaja
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2018, 19:50
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Czaja »

Byłem z rodzinką tylko kilka godzin, ale zdążyliśmy poznać masę fajnych osób. Za rok jak nam bobas podrośnie na pewno zabawimy dłużej. Wielkie dzięki za tak zacną imprezę. Też jestem za większą ilością imprez w roku. Może coś mniej oficjalnego? Na jakimś polu biwakowym? Po siedzieć w weekend na spokojnie w swoim gronie? Hmmm?
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2018

Post autor: tatar »

Przebijam-255 ;)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Zlot ev 2018

Post autor: Maran_hand »

267 ;p
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Zlot ev 2018

Post autor: EV-Maniak »

tatar pisze:
07 maja 2018, 14:43
@henioDS To teraz heniu mam do Ciebie prośbę;nie rób już wiochy z forum,a z siebie chłopka -rozrtopka,bo to już nie będzie pasowało ani z Twoją osobą,ani też z Twoją fotograficzną pamięcią i zdolnością kojarzenia faktów.Bo tak jak napisał Maran-hand -nikt nie lubi,gdy robi się z niego wała. ;)
Ale kurczę... kto, co, kogo? Przecież nawet Marnad tak nie pisał. Z kogo wała? No ABSOLUTNIE! Co Ty Tatar insynuujesz? Owszem bywam trochę ekscentryczny i w necie i w realu, bo taki jestem, ale to wszystko ze smakiem i w dobrej wierze. Ja naprawdę nie uważam się za inteligentnego. Owszem do niektórych rzeczy mam smykałkę, ale do innych nie jestem zbyt bystry. Np. nie mam absolutnie pamięci do nazwisk, nazw, liczb, nicków itp. A z tą ramą, ja naprawdę myślałem, że zdobędę rysunek techniczny, bo przecież inne ramy są dostępne w necie. Oj, źle mnie odbierasz. Ale fajnie, że Cię poznałem, bo wiem, że spoko gościu jesteś ;)
ODPOWIEDZ