Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Dział zawiera tematy związane z akumulatorami, ładowarkami oraz BMSami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MateuszSz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:07
Lokalizacja: Koniaków

Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: MateuszSz »

https://www.youtube.com/watch?v=0JuwC-dQVqA
Ten filmik to zły poradnik i głupie gadanie. Nie komentuje tego pod filmem bo same bzdury i szkoda się denerwować .
Robione pod publiczkę ,typowy marketing żeby jeszcze więcej na bateriach zarobić.
Do 65 stopni ogniwa według niego mogą być używane a naładowane do 4,2 V to ogromne zużycie ogniw i zaleca 80% :lol:
Kur.. co za bzdury. Np: teraz ktoś to podchwyci i rozłączy ładowarkę w trakcie ładowania przy 4.0V co spowoduje że bateria nawet się nie wybalansuje i długo nie pojeździ. Pokazuje niby wybuchy baterii Li-on na samym końcu (bo przecież to wina rozpakietowanych ogniw) a Przytoczony filmik to rower z baterią Li-po..
Awatar użytkownika
Mitar
Forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:43
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Mitar »

Kurde moje baterie nie mają OC oraz nie są certyfikowane zgodnie z normami UN38.3 :(
Jak żyć?
opec
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 26 lip 2018, 8:44

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: opec »

Cóż, dba o swoje interesy. Im więcej ludzi robi baterie samodzielnie, tym mniej złota w sakiewce. Swoją drogą, poczytałbym regulamin takiego bateryjnego OC. Idę o zakład że w razie czego powiedzieliby że "w garażu w którym doszło do zapłonu nie było systemu przeciwpożarowego gaszenia halonem z normą EN-PN-324892304, więc odszkodowanie nie będzie wypłacone" i na tym sie kończy.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Z drugiej strony przestroga gdy nabywcy kpl aku+ładowarka taki zestaw się zapali i będą istotne szkody materialne, to żądanie z rękojmi, może pogrążyć garażowy "warsztat".
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
wit
Forumowicz
Posty: 458
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:42
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: wit »

-pewnie EB / BG poczytał troszkę na tym forum o ładowaniu do 80% -jednak nie chciało mu się przeczytać całości. Wie, że ogniwa ładowane 80% więcej cykli wytrzymują -ale nie ogarnia zjawisk i fizyki baterii -bateria to nie pojedyncze ogniwo -nie wpadł na pomysł/nie wie , że typowa bateria ładowana typową ładowarką odłączona przed zakończeniem ładowania nie będzie się balansować... -i zamiast ekstra trwałości będzie kicha.

Inna opcja -mówi tak celowo -jeśli baterie wcześniej padną to może ludzie kupią kolejne wcześniej...
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Inc0 »

Normalna praktyka biznesowa w XXIw :zrobimy samochód tanio z byle czego z silnikiem który padnie za 5-7lat ale wyszukane reklamy i design samochodu skusi klienta gdy sie auto po gwarancji zepsuje krytycznie odda go na złom lub odpicuje i wciśnie innemu leszczowi, a sam zmuszony będzie kupić następny może u nas a może nie , ale konkurencja robi to samo wiec bilans wyjdzie na zero.
Normalna praktyka biznesowa połowa XXw robimy samochód solidny z najlepszych materiałów który posłuży klientowi 10 -20 lat będzie z niego zadowolony wiec gdy sie mu znudzi odda go dorastającemu synowi zaszczepiając mu przywiązanie do marki lub odsprzeda dalej z mała utrata wartości i sam przyjdzie do nas po nowy.
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: EV-Maniak »

Masakra co ten ebiker mówi...
Czyli moje ogniwa od Tasa złe? Nowe z rozpakietów? Ręce opadają...
Tak się składa, że zgrzany aku z ogniw od Tasa pęknie trzyma constans i ani drgnie!
Ebiker by chciał by tylko od niego kupować i to tylko nowe.
I jeszcze te 65st... co on pitoli? To już można jajka smażyć!

Nie zapominać proszę, panie ebiker, że to właśnie u was w firmie był już nie jeden pożar akumulatorów. Pięknie partaczycie robotę!
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1316
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Goliath »

Jeden z komentarzy pod artykułem :

"TAM SĄ PRODUKOWANE AKUMULATORY DO SKUTERÓW BLINKEE, OBIE FIRMY KONRADA S."

:D :shock: :? :lol:
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Goliath pisze:
31 sie 2018, 12:31
"TAM SĄ PRODUKOWANE AKUMULATORY DO SKUTERÓW BLINKEE, OBIE FIRMY KONRADA S."
No i właśnie dlatego 'wie co mówi'.
Ubezpieczenie od następstw lub z powodu rękojmi uchroni go przed ew. gigantyczną odpowiedzialnością.
Więc ja bym się tak nie wyśmiewał....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Sietas »

WojtekErnest pisze:
31 sie 2018, 15:24
No i właśnie dlatego 'wie co mówi'.
Ubezpieczenie od następstw lub z powodu rękojmi uchroni go przed ew. gigantyczną odpowiedzialnością.
Więc ja bym się tak nie wyśmiewał....
Wie co mówi? Nie wyśmiewał?
Gydbym był tak głupi żeby deklarować takie dane aku to też bym szukał OC

Dane ze strony :
Rodzaj ogniw: Samsung 29E
Napięcie nominalne: 48V
Maksymalne napięcie: 54,6V
Ilość ogniw: 52 sztuki
Konfiguracja: 13S4P
Pojemność nominalna: 11,6 Ah
Ilość energii magazynowanej: ~550 Wh
Obciążenie rekomendowane: do 35A

A to cytat :
Uwaga!

Uważaj na dostępne na rynku baterie z używanych ogniw! Na takie baterie (nie bez powodu) z reguły nie dostaniesz gwarancji dłuższej niż 1 rok.

To jest wchodzenie w drogę ludziom którzy się znają na akumulatorach, a jak skończyła się historia próby budowania mocnych ebikeów bez wiedzy to wszyscy wiemy :)
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: elektrotonus »

Coż, ktoś w końcu weźmie na warsztat jego certyfikowany, w pełni ubezpieczony akumulator i podda go wnikliwej analizie w oparciu o rzetelną wiedzę i faktycznie zainstalowane ogniwa. W szczególności parametry obciążalności, rzeczywistą pojemność oraz jakość budowy.

PS. Założyłem wątek na dawnym forum, ciekawe czy będzie dyskusja czy ban ?
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?p=125218#125218
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Moje slowa "Wie co mówi. ... Ja bym się nie wysmiewal" odnosiły sie do faktu ze mial juz w swojej montowni 2 pożary ( + jakis osob trzecich) i ubezpieczenie (choć nie zastępuje zabezpieczeń przed ich powstaniem) jest logiczną ochroną przed pełną odpowiedzialnością za skutki pożarów, rowniez te u nabywców którym splonie nie tylko rower ale (odpukać) .... dom.
A nie ma wątpliwości że użycie Samsungow 29E do pakietu 4P z rekomendacja do 35A, to nie tylko wprowadzanie w blad ale i kuszenie losu aby sprawdzic jak dziala ... ubezpieczenie.
Przy takim prądzie, pomijając temperature, naladowany aku będzie mial napięcie 3,6-3,7V, a lekko rozladowany 3,3, więc jest można powiedzieć pakietem o pojemnosci kilku Ah....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Maran_hand »

elektrotonus pisze:
11 wrz 2018, 21:42


Założyłem wątek na dawnym forum, ciekawe czy będzie dyskusja czy ban ?
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?p=125218#125218

No co Ty??! Gdyby Arbiter to zrobił, to straciłby 20% z aktywnych użytkowników ;)
smdrwf12300
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:32
Lokalizacja: Mikołów

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: smdrwf12300 »

Obejrzalem ten film dwa razy i z punktu widzenia przecietnego Kowalskiego nie majacego pojecia co to bateria li-ion i co to jest prad ( takie gniazdko w scianie ) nie widze powodow czemu sie czepiacie. Zeby nie blyo ze jestem "zaplutym karlem reakcji " to nie znam goscia , wszytkie moje baterie robilem wlasnorecznie z nowych i rozpakietowywanych ogniw i trzymam je w pojemniku zasypanym piaskiem bo nie wierze w zadne ubezpieczenia OC. Ilu z was samodzielnie robi kielbase/szynke/sery itp z produktow zakupionych na forach rolniczych czy u mysliwych ? ... mysle ze 90% forumowiczow kupuje spozywke w sklepach i patrzy czy na opakowaniu jest data waznosci i znak inspekcji sanitarnej .Idac tropem wypowiedzi o dobijaniu "warsztatow" takimi filmami mozna powiedziec ze kazda nasza wizyta w Auchan/Zabce/Biedrace przyczynia sie do upadku rolnikow ... i tak mozna wymienac w nie skonczonosc
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: elektrotonus »

Tylko te baterie od Battery Guru oprócz tego, że są z nowych ogniw nigdy nie zgrzewanych w odróżnieniu od rozpakietowanych, czyli zgrzanych i rozebranych z powodu jakiś usterek w montażu. Wszak w battery guru to ludzie budują pakietu tą samą technologią co polecani na forum fachowcy. Taśma, zgrzewarka, ręce ludzkie. Nie jest to zautomatyzowana linia maszynowa. Ebiker demonizuje baterie rozpakietowane, bardziej bym się bał nieodpowiedniego montażu samodzielnie zbudowanej baterii niż przypinał łatkę do rozpakietowanych.

Drugą sprawą jest wspomniany przez Wojtek Ernest rekomendoweany prąd obciążenia pakietu. Daleki od bezpiecznych dla ogniwa wartości.

Oczywiście każdy kupuje ogniwo na własną odpowiedzialność.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: GiantTrance3KW »

Wielu z kolegów ma tu słuszne spostrzeżenia - często poparte własnymi doświadczeniami i za to lubię to forum - że można rozmawiać i ukazywać problemy - szukać ich rozwiązania itd.
Jeden fakt jest 100% niezaprzeczalny: bateria - akumulatory w jakimkolwiek pojeździe elektrycznym są "sercem" i najważniejszą z części składowych tego pojazdu, często też bardzo drogą ( to też osobny problem...ceny tych akumulatorów - bo czy w ogóle istniałby ten cały rynek rozpakietowanych gdyby ceny były znacznie niższe..? ) z pewnością gdyby ogniwa do budowy nie były tak drogie to raczej skrajnie oszczędzających kowalskich byłoby niewielu, każdy kupiłby nówkę za np kilka pln a większość ze względu na oczekiwane parametry i żywotność pewnie wybierało by te najlepsze dokładając te kolejne kilka zł. Niestety jak jest wiemy...stąd rynek i jego "prawa" - konkurencja ogólnoświatowa, drugim istotnym zagadnieniem dotyczącym eksploatacji akumulatorów jest ich bezpieczeństwo, tutaj jak również wiemy nie jest to też takie proste i kolorowe...ja zdaję sobie sprawę że każda pionierska dziedzina czyniąc odkrycia musi dochodzić nawet do tych przykrych doświadczeń, ale tutaj dla przeciętnego kowalskiego chyba skrajne oszczędzanie nie jest nadrzędnym celem, sądzę że wielu wolałoby dopłacić do bezpieczniejszej technologii i spać spokojnie, a nie myśleć o ubezpieczeniach i...tym co może się przydarzyć. Jak na razie pojazdy elektryczne: samochody, rowery, hulajnogi, "komunijne" deskorolki i wiele innych nie są 100% bezpieczne niestety, rynek kręci się doskonale - bo to jest przyszłościowe, fajne, nowe i ciekawe, i sam mam wielką nadzieję że doprowadzi nas to do przełomu "spaliniaków" i nauczy jak cieszyć się czyściejszą i cichą energią, pozyskiwaną najlepiej z odnawialnych źródeł. Ale sądzę również że jeszcze to może trochę potrwać i niestety przy tak nie banalnym zagadnieniu mogą być również poniesione jakieś "ofiary" tego rozwoju..oby jak najmniej. Osobiście cieszy mnie to że "uczestniczymy" w tym wszystkim, nawet jako użytkownicy - konsumenci poszukujący i kupujący te wynalazki, i oczywiście tęgie głowy które nad tym myślą, opracowują kolejne i kolejne pomysły.. Tak drodzy koledzy - to jest ewolucja :) Gdyby tego wszystkiego nie było to sami pomyślcie...nie pisalibyśmy nawet tutaj tylko w pocie czoła naginali korby w naszych rowerach tzw dzisiaj analogach :D
Awatar użytkownika
Rysiekkk
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:55
Lokalizacja: Krk

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Rysiekkk »

smdrwf12300 pisze:
12 wrz 2018, 9:36
...wszytkie moje baterie robilem wlasnorecznie z nowych i rozpakietowywanych ogniw i trzymam je w pojemniku zasypanym piaskiem bo nie wierze w zadne ubezpieczenia OC...
tak właśnie myślę czy nie wstawić jakieś małej (metalowej ?) skrzynki do garażu i tam trzymać hoverboarda, lipole i inne bateryjki :roll:
w razie "W" - coś to da ? :roll:
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1316
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Goliath »

Rysiekkk pisze:
14 wrz 2018, 9:33
tak właśnie myślę czy nie wstawić jakieś małej (metalowej ?) skrzynki do garażu i tam trzymać hoverboarda, lipole i inne bateryjki :roll:
w razie "W" - coś to da ? :roll:
Będziesz miał grilla elektrycznego... o zasilaniu akumulatorowym ;) /taki żarcik

Swoją drogą... :geek: ostrożności nigdy nie za wiele. :D
Iras67
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 27 kwie 2018, 23:11

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Iras67 »

Chciałbym usłyszeć jakiś pozytywny komentarz od uzytkowników tych akumulatorów ...:shock: . Na razie moja przygoda z Bateryy Guru była krótka. Zamówiłem u nich BMS na szczęście z opcją zapłaty pobraniem i czekałem, czekałem aż w końcu po dwóch tygodniach anulowałem. Typowa bolączka niektórych sklepów internetowych- towar mamy na stanie w ...Chinach.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

EV-Maniak pisze:
31 sie 2018, 11:48
Masakra co ten ebiker mówi...
...
Nie zapominać proszę, panie ebiker, że to właśnie u was w firmie był już nie jeden pożar akumulatorów.
Komunikat Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Poznaniu.
--------------------------------------------------------------------------
Dnia 08.07.2019 roku po godzinie 22:30 miał miejsce pożar hali produkcyjno-magazynowej przy ul. Czarnkowskiej w Poznaniu.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia ogień obejmował większość budynku produkcyjnego i przyległy do niego magazyn.
W wyniku rozpoznania ustalono, że w środku nie ma osób, a materiałem palnym są w większości akumulatory używane do produkcji
rowerów elektrycznych. ...
Konstrukcję hali produkcyjnej i część biurową udało się uratować, niestety w wyniku pożaru
uszkodzeniu uległa większość sprzętu znajdującego się w środku.
---------------------------------------------------------------------------
Ps. Ew komentujących proszę o powstrzymanie się od prześmiewczych czy pogardliwych komentarzy. !!!
To ma być kolejne b.poważne ostrzeżenie dla wszystkich nas budujących, serwisujących a nawet tylko eksploatujacych aku. Nie jest dobrze...
Załączniki
Baterry_guru-2.JPG
Baterry_guru-3.JPG
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5744
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: pxl666 »

Myślę że jak ktoś profesjonalnie robi ale to powinien mieć oddzielną kanciape że stalowymi drzwiami i alarmem ppoż. Może jakiś system proszkowy. Ale napewno spalbym wtedy spokojniej
Astro
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2019, 18:50

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Astro »

Współczuję chłopakom bo to są zawsze straty,a takie niespodzianki mogą się przytrafić każdemu z nas..OBY NIE.
Może kiedyś się dowiemy w jakich przypuszczalnie okolicznościach to nastąpiło.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2961
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: tas »

30 min przed tym pozarem napisalem temat wyczulajacy na temat bhp skladania aku...
viewtopic.php?f=19&t=3372
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5744
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: pxl666 »

Rutyna / zmęczenie / stażysta ... mogło być sporo przyczyn ... wadliwa ładowarka ?
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Ebiker poinformował o uruchomieniu nowej fabryki w której moce produkcyjne są aż 6 razy większe.
Załączniki
Baterry_guru-nowa-hala1.JPG
Baterry_guru-nowa-hala2.JPG
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Rugos
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:27

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Rugos »

Coś termokurcza brakuje na niektórych kablach
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Zxc843 »

fajne pudelka na baterie, oni sprzedają w nich baterie?
KRAKÓW
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Te pakiety aku to akurat sa do skuterow elektrycznych na wynajem Blink*...
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Spółka PZL Sędziszów została właścicielem marki Battery Guru ....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
szczur333
Forumowicz
Posty: 451
Rejestracja: 18 maja 2019, 1:19
Lokalizacja: Kraków/Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: szczur333 »

ciekawe czemu juz nie ma nowych filmow na kanale
falcon v2 - qs205 5T - sabvoton - 20s14p vtc5a - 54kg - 76kmh/vmax
energica eva esse esse 9+ 80kW, 21,5kWh 0-100kmh 3,1s
tesla model 3 2018 (US) 75kWh RWD 0-100kmh 5,6s
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: Zxc843 »

szczur333 pisze:
24 cze 2020, 11:26
ciekawe czemu juz nie ma nowych filmow na kanale
nie musi juz nagrywac filmow zeby napędzac klientow
KRAKÓW
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Sprzedaż w takim momencie, to zapewne ucieczka do przodu. Bo z jednej strony pozbycie się kłopotów po dwukrotnym pożarze i nagminnych problemow z jakoscia produkcji, a z drugiej szansa na rozwój marki, poszerzenie rynku ale już rękami innych.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
szczur333
Forumowicz
Posty: 451
Rejestracja: 18 maja 2019, 1:19
Lokalizacja: Kraków/Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: szczur333 »

jestem ciekawy ile sie tego sprzedaje - ebike to dalej wg mnie nisza, baterie sie zuzywaja ale tez bez przesady
falcon v2 - qs205 5T - sabvoton - 20s14p vtc5a - 54kg - 76kmh/vmax
energica eva esse esse 9+ 80kW, 21,5kWh 0-100kmh 3,1s
tesla model 3 2018 (US) 75kWh RWD 0-100kmh 5,6s
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

Baterry Guru, to jednak nie tylko rowery ale np floty skuterow. To b.rozwojowy rynek dla profesjonalnej, powtarzalnej produkcji aku, w takim jak Polska tańszego kraju EU.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2961
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: tas »

Startup to jest chyba, napompować, sprzedać, zrobić kolejny itd
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3329
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: WojtekErnest »

To byl Startup, ale teraz jest w rękach poważniejszej, stabilnej, wieloletniej firmy.
I wyglada ze im te PRODUKTY, know-how byla potrzebna na przyszłość. Więc to raczej nowy rozdzial, ktory bedzie miał wplyw na rynek aku w PL a moze i nie tylko.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5744
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Nowy film od E-Bikera (Battery-Guru) o akumulatorach

Post autor: pxl666 »

WojtekErnest pisze:
25 cze 2020, 19:02
To byl Startup, ale teraz jest w rękach poważniejszej, stabilnej, wieloletniej firmy.
I wyglada ze im te PRODUKTY, know-how byla potrzebna na przyszłość. Więc to raczej nowy rozdzial, ktory bedzie miał wplyw na rynek aku w PL a moze i nie tylko.
Że stanieją?
ODPOWIEDZ