safety first

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
genjusz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2018, 17:23

safety first

Post autor: genjusz »

kolejny odcinek szalonych kolegów ze wschodu :)
Univega Alpina 500 analog / Falcon QS205
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: safety first

Post autor: tas »

szkoda, ze maja tak wielu nasladowcow, my sie smiejemy a mlodzi konstruktorzy serio buduja ulepy na wzor twgo na filmie bedac calkowicie przwkonanymi ze jest ok. W koncu kezdzi i to jak szybko!!!
2 dni temu byl incydent i sie prawie komus chata spalila bo matolek kolejny wlozyl aku do skrzynki luzem (2 tyg temu to samo w wawie tylko z torba parciana na rame), zamknal i pojechal a aku sie obijalo i rozszczelnilo sie ogniwo. Podczas ladowania w nocy temperatura taka ze wytopilo koszki z absu

a tyle lat sie tlucze do glowy ludziom zeby na pianke wklejali aku w twarde skrzynki...
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
PoulN
Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 17 lip 2018, 20:14
Lokalizacja: Miasto Wież i Róż

Re: safety first

Post autor: PoulN »

I niestety dzięki takim amebom lada moment zacznie sie dziać, szczegolnie jak temat podłapie jakiś dziennikarzyna z "Całej prawdy, Całej doby" lub "ŻondowejTV"
<<>>Merida: 16s8p >><< Kariwa: 26s15p<<>>
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: safety first

Post autor: tatar »

Zawsze tak będzie.My możemy tylko uczyć, pomagać,przestrzegać i...dawać dobry przykład. :)
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: safety first

Post autor: scuda »

E tam moim zdaniem robią to dla fanu i żartu, jakoś nie wydaje mi się, że zaraz będzie wysyp ulepów z tego powodu. W jakimś odcinku widziałem jak zakładają koła rowerowe do łady zamiast samochodowych i jechało to chwile, a nie wydaję mi się żeby zaraz był wysyp tego rodzaju wynalazków :) Jak ktoś ma fantazje, a widać po rowerze i także jego "zmodyfikowanym" samochodzie to będzie robił takie rzeczy.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: safety first

Post autor: tatar »

scuda pisze:
18 kwie 2019, 22:01
E tam moim zdaniem robią to dla fanu i żartu, jakoś nie wydaje mi się, że zaraz będzie wysyp ulepów z tego powodu. W jakimś odcinku widziałem jak zakładają koła rowerowe do łady zamiast samochodowych i jechało to chwile, a nie wydaję mi się żeby zaraz był wysyp tego rodzaju wynalazków :) Jak ktoś ma fantazje, a widać po rowerze i także jego "zmodyfikowanym" samochodzie to będzie robił takie rzeczy.
Oczywiście,że to jest bardziej fun,niż konstrukcje użytkowe i trzeba umieć to rozróżnić.Chociaż z drugiej strony w realu też podobnych sporo :D
Awatar użytkownika
genjusz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2018, 17:23

Re: safety first

Post autor: genjusz »

Uwaga na zwierzaki stojące "spokojnie" przy drodze :)
Univega Alpina 500 analog / Falcon QS205
ODPOWIEDZ