zapięcia skrzynki

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
eMdzeJ
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:32
Lokalizacja: podwarszawie

zapięcia skrzynki

Post autor: eMdzeJ »

takie jakie widziałem na forum w postaci wystających blach na  śruby średnio mi się podobają. Mam drukarkę 3d wiec mogę sobie wydrukować jakie mi się wymyślą. Tylko co się sprawdza? Widziałem te blaszki, widziałem kandahar, jest coś jeszcze czego używacie?

A może ktoś ma takie coś zaprojektowane i podzieli się projektem?

Nie wiem czy to dobry dział ale nie znalazłem bardziej odpowiedniego.
Awatar użytkownika
chudybws
Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: 21 kwie 2019, 17:15

Re: zapięcia skrzynki

Post autor: chudybws »

Ja mam cienki płaskownik przykręcony do głównej części skrzynki od wewnątrz tak że wystaje z 20mm poza skrzynkę i w wystającej części jest otwór z przyklejoną nakrętka od spodu. W pokrywie jest otwór przez który przechodzi śruba i wkręca się w tą wystającą część płaskownika z nakrętką. Skrzynka carbon a śrubki czarne i nie rzuca się w oczy.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: zapięcia skrzynki

Post autor: Umbur »

Miałem kiedyś pręt gwintowany przez środek z nakrętkami meblarskimi po obu stronach. Trzeba by wtedy zostawić jedno miejsce bez ogniwa w aku. Znajdziesz w zdjęciach pod linkiem.
eMdzeJ
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:32
Lokalizacja: podwarszawie

Re: zapięcia skrzynki

Post autor: eMdzeJ »

Umbur pisze:
09 paź 2019, 7:28
Miałem kiedyś pręt gwintowany przez środek z nakrętkami meblarskimi po obu stronach. Trzeba by wtedy zostawić jedno miejsce bez ogniwa w aku. Znajdziesz w zdjęciach pod linkiem.
w sumie nad czymś takim myślałem w 3 rogach, tam ogniw nie będzie.
eMdzeJ
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:32
Lokalizacja: podwarszawie

Re: zapięcia skrzynki

Post autor: eMdzeJ »

zeeltom pisze:
09 paź 2019, 7:51
W którymś rowerze wywierciłem otworki i zapiąłem to trytytkami. Łatwiej nie można :)
Wg mnie to ma nie tylko jeździć ale i wyglądać. Między innymi dlatego też nie będzie pseudo karbonu :D
ODPOWIEDZ