Coś tu na forum nie gra :(

Znajdziesz tu informacje na temat forum. Jego działania i komunikaty od administratorów
Zablokowany
Awatar użytkownika
kazuk
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:41
Lokalizacja: KALISZ

Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: kazuk »

Czy naprawdę to forum zmierz w kierunku forum Elektrody ?
Jak mogliście pozwolić na takie potraktowanie Zeeltoma . Może ma problem z jakąś depresją a wy go po prostu olaliście.
Forum jest jak rodzina a rodziny się nie wybiera . Żal mi was .
Zaledwie w 2017 roku Tas pisał na Arbiter
"Tu nie chodzi o reklamy jako takie.
Tydzień do zlotu, wszystko dopinane na ostatni guzik ogromnym wkładem czasu, zdrowia i pieniędzy przez Zeeltoma. "
A dzisiaj wiesza na nim psy.
Na zlotach prawiliście mu komplementy a teraz wbijacie mu nóż w plecy . Nie chciał by mieć w swoim otoczeniu takich "przyjaciół "
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: scuda »

Usunął całe forum, to jest wystarczające. Wg mnie i tak Tas miał cierpliwość do niego.
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1317
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Goliath »

scuda pisze:
17 wrz 2021, 0:16
Usunął całe forum, to jest wystarczające.
Zeeltom chciał być jak Thanos :shock: :lol:
Klikając... usunął wszystkie posty na forum. :o
Tylko dlatego... że zablokowano mu masowe wklejanie "politycznych" obrazków na czacie. :|
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

kazuk pisze:
16 wrz 2021, 23:39
.....
Zaledwie w 2017 roku Tas pisał na Arbiter
"Tu nie chodzi o reklamy jako takie.
Tydzień do zlotu, wszystko dopinane na ostatni guzik ogromnym wkładem czasu, zdrowia i pieniędzy przez Zeeltoma. "
A dzisiaj wiesza na nim psy.
.......
Mógłbyś pokazać posty w których Tas "wiesza psy na Zeeltomie".
Z tego co się orientuję, prosił tylko Zeeltoma przez pół roku o nie wstawianie na "chat" "pewnych" zdjęć. Założył nawet na forum odpowiedni temat gdzie mógł wstawiać zdjęcia "bezkarnie"

viewtopic.php?p=98134#p98134

jak widzisz nie ma tam Zeeltoma mimo że dla niego powstał temat, a Tas nadal, po skasowaniu forum wyraża nadzieję na "otrzeźwienie" Zeeltoma, powrót i przyjęcie ustanowionych zasad na forum. TYLKO TYLE
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2021, 7:59 przez tkoko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tas »

kazuk, viewtopic.php?f=6&t=7442
Twój przyjaciel Ci usunął konto na forum. Może się nie udzielasz często, ale tutaj ludki zostawiły lata pracy a jeden taki zadecydował, że Twoje konto i Ty i wszyscy inni nie są dla niego nic warte i usunął.
Za to dostał baniaka.

Tkoko dobrze mówi, każdemu się należy szansa na poprawę i Zeeltom może wrócić i zostać. Ale dotyczą go takie same zasady jak wszystkich innych forumowiczów :) No może trochę uważniej będzie obserwowany z powodu tego odpału wcześniejszego :O
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2021, 9:45 przez tas, łącznie zmieniany 4 razy.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Leopold
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 19 lut 2018, 21:52
Lokalizacja: Zamość

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Leopold »

Szanuj siebie, będziesz szanowany. Że Zeeltom zaszalał, nie ulega wątpliwości. Zeeltom jak już wypowiadałem się na czacie, ma tyle zasług dla forum, jak nikt inny na nim. Nie znam się na elektronice, ale ten kto przejął to forum jako administrator widząc, że Zeeltom coś broi, mając na uwadze jego zasługi powinien zablokować mu możliwość tego co zrobił, ale nie zrobił. Tas umywasz ręce, ale nie do końca wydaje mi się, że masz czyste. Wiesz jak byś postąpił będąc w pozycji Zeeltoma? Powiedz szczerze, wszystko zrobiłeś by do tego nie doszło? Powiesz, że łatwo mi się piszę bo za to nie odpowiadam, masz rację, ale szanuję Zeeltoma i szanuję Ciebie - spotkajcie się oko w oko, wyjaśnijcie po męsku sprawy, jak potrzeba wypijcie po dooobrym kielichu i zróbcie to co trzeba.
Leopold
ps. Moderatorzy też nie są tu czyści, mnie się wydaje, że tak administrator jak i moderatorzy powinni podejmować wspólnie wyważone decyzje.
Tak to widzę.
Leopold
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

Leopold pisze:
18 wrz 2021, 21:06
Szanuj siebie, będziesz szanowany. Że Zeeltom zaszalał, nie ulega wątpliwości. Zeeltom jak już wypowiadałem się na czacie, ma tyle zasług dla forum, jak nikt inny na nim. Nie znam się na elektronice, ale ten kto przejął to forum jako administrator widząc, że Zeeltom coś broi, mając na uwadze jego zasługi powinien zablokować mu możliwość tego co zrobił, ale nie zrobił. Tas umywasz ręce, ale nie do końca wydaje mi się, że masz czyste. Wiesz jak byś postąpił będąc w pozycji Zeeltoma? Powiedz szczerze, wszystko zrobiłeś by do tego nie doszło? Powiesz, że łatwo mi się piszę bo za to nie odpowiadam, masz rację, ale szanuję Zeeltoma i szanuję Ciebie - spotkajcie się oko w oko, wyjaśnijcie po męsku sprawy, jak potrzeba wypijcie po dooobrym kielichu i zróbcie to co trzeba.
Leopold
ps. Moderatorzy też nie są tu czyści, mnie się wydaje, że tak administrator jak i moderatorzy powinni podejmować wspólnie wyważone decyzje.
Tak to widzę.
Pojechałeś poetyką. Zbędnie. To nie forum wielbicieli Mickiewicza. Tas dał chłopu banana nie za darmo. To nie było usunięcie wątku czy usera. JEŚLI jakimś dziwnym trafem coś by się posypało i backup byłby niemożliwy to dziś byś nie miał gdzie pisać i nie byłoby co czytać. Zeeltom mógł zrobić wiele ale wybrał opcję atomową. De facto w tym momencie usunął siebie również więc nie tasa wina że go po prostu nie wskrzesił. Zresztą jest na forum więc oco drzesz szaty ?
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: WojtekErnest »

Nie odkręcajmy 'kota ogonem' ... Akt sabotażu informatycznego to przestępstwo, które mogło by być ścigane z powództwa cywilnego grupy osób lub administratora danych. Więc rozważania o motywach są tu mało istotne. Chyba że, założymy że sprawca z uwagi na stan poczytalności, nie był świadom tego co zrobił... No to inna sprawa.

Ps. Art. 269a K.K.

Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie, utrudnienie dostępu lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 6:47 przez WojtekErnest, łącznie zmieniany 2 razy.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
gienek333
Forumowicz
Posty: 631
Rejestracja: 19 lut 2018, 22:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: gienek333 »

Tomaszu, masz swoje forum i możesz cały czat zawalić "obrazkami" :) .
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 7:10
nie jest dziwne, że tam nie ma takiego "zawalania" czatu obrazkami? Akurat tu się uparł na takie obrazki?
Nie za obrazki dostałeś bana ...
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

ja pindole . zeeltom został usunięty za próbę zniszczenia forum w całości . poczytalność nie ma tu nic do rzeczy . czy jeśli moje dziecko zabije pijany naćpany czy po prostu nienormalny kutas - nie robi mi to różnicy - podczepiam go pod dwa pickupy i na rynku powoli na jedynce z reduktorem rozciągam aż się flaki wyleją . jak już pisałem - jeśli by coś poszło nie tak z backupem to dziś forum by nie było
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 8:26
Po pierwsze, nie ja dostałem bana bo bana nikt nie dostał, a po drugie, to jak można zabraniać komuś czegoś, co nie jest zabronione?
Z tego co kojarzę to PÓŁ ROKU Zeeltom miał okazję dostosować się do przedstawionych ograniczeń (słusznych czy nie to inna sprawa). Na koniec, jak dzieciak w piaskownicy, postanowił skasować forum. Czego oczekujesz od Tas'a, że mu wróci po tym uprawnienia administratora forum. :D
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: WojtekErnest »

"Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr".
Nie o obrazki tu chodzi, ale czyn kryminalny, polegający na swiadomym niszczeniu,
danych setek użytkowników, z zamiarem unicestwienia calego systemu.
To ostatecznie przekreslilo współpracę. Czy trudno zrozumieć?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 10:53
A czy ty wiesz, że to forum powstało dzięki właśnie zeeltomowi? Wróć się kolego do arbitra i poczytaj sobie co tam się odwaliło. Sprawa demotów na czacie, to tylko jakiś fanaberie TASA.
To forum istniało rok wcześniej zanim "przeprowadził" się Zeeltom z Arbitra, i nie Zeeltom był twórcą tego forum. :D

viewtopic.php?p=2935#p2935
TerryFox
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:10

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: TerryFox »

Zeeltom nie wylecial ze wstawianie obrazkow, kilka razy juz to bylo wspominane, czego tu nie rozumiesz ? Moze ma jakis problem ze soba, nie wiem, ale zdecydowal ze skoro tak to usunie cale forum, wszystko, wszystkie konta, posty, cala wiedze. Oczywiscie usunal tym samym tez siebie, tak zdecydowal.
Forum udalo sie odtworzyc dzieki pracy adminow i backupowi. Zeeltom i tak nie chcial tu byc i nie chcial zeby to miejsce istnialo. Nie przeszlo Ci to przez mysl ?
EKona_stinky
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 02 lut 2021, 3:05

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: EKona_stinky »

tkoko pisze:
19 wrz 2021, 12:26
demobil pisze:
19 wrz 2021, 10:53
A czy ty wiesz, że to forum powstało dzięki właśnie zeeltomowi? Wróć się kolego do arbitra i poczytaj sobie co tam się odwaliło. Sprawa demotów na czacie, to tylko jakiś fanaberie TASA.
To forum istniało rok wcześniej zanim "przeprowadził" się Zeeltom z Arbitra, i nie Zeeltom był twórcą tego forum. :D

viewtopic.php?p=2935#p2935
Dość nowy jestem, co się stało ze starym forum?
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

EKona_stinky pisze:
19 wrz 2021, 14:52
....
Dość nowy jestem, co się stało ze starym forum?
Nic, większość bawiących się w tamtej piaskownicy wzięło swoje zabawki, mniej lub bardziej pod przymusem, i przeniosło się na to forum. :D
TerryFox
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:10

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: TerryFox »

Aha… czyli nie mogl wstawiac obrazkow wiec postanowil usunac cale forum majac gdzies wszystkich innych uzytkownikow poza soba samym. Bo on tak zadecydowal, sam.
W sumie to bardzo litosciwy czlowiek jest, tylko wysadzil w powietrze forum, a mogl przeciez na przyklad zastrzelic sasiada bo jak napisales - przebrala mu sie miarka.

Wiec na pytanie czy nie przeszlo mi to przez mysl odpowiem ze przeszlo, wlasnie teraz. I w sumie wolalbym zeby nie przechodzilo, bo patrzac na Twoja argumentacje wychodziloby ze nasz kolega ma bardzo powazny problem ze soba. A mimo wszystko wole go pamietac jako w porzadku faceta.

Zreszta skoro chce wrocic - co stoi na przeszkodzie skontaktowac sie z Tasem czy kimkolwiek z funkcyjnych ? Zrobil to ? Nie zrobil ? No to chce wrocic czy nie ?
Awatar użytkownika
radasss
Forumowicz
Posty: 494
Rejestracja: 31 mar 2018, 8:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: radasss »

Dajcie spokój Zel..., Tasowi, wklejaniem czy nie wklejaniem obrazków i zajmijcie się robieniem pojazdów. To jest istota sprawy.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 18:19 przez radasss, łącznie zmieniany 1 raz.
warsztatmotocykli.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

radasss pisze:
19 wrz 2021, 18:19
Dajcie spokój Zel..., Tasowi, wklejaniem czy nie wklejaniem obrazków i zajmijcie się robieniem pojazdów. To jest istota sprawy.
istota sprawy tego wątku jest w pierwszym poście opisana . zeeltom ,dorosły chłop, zachował się jak dziecko
Tajfun
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2018, 20:44

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Tajfun »

Zeeltom to po jakiego wuja żeś skasował forum. Po jakiego? Tyle wiedzy. Ja osobiście bym był ogromnie ehh...ny , że nie mogę do tej kopalni wiedzy się dostać przez Twoją chwilową "frustrację". Nie zrobiłeś przykrości Tasowi tylko 3000 użytkownikom . Nie wstyd Ci. Ja ogromnie Cię szanuję za wkład w Polską Elektromobilność , Zloty, forum ,wiedzęitd. Jednak Cały dorobek przekreśliłeś jednym klawiszem. To był cios "poniżej pasa". Póki tego nie ogarnie Twój umysł to zniżasz się do poziomu nie powiem kogo.Sorry, ale nie kumam Twojego czynu. Czy to jest forum polityczne?
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 17:49
A nikomu nie przyszło do głowy, że gdyby nie działania Tasa zabraniające mu wstawianie obrazków na czat nic takiego by się nie zdarzyło? Podkreślę, że miarka się przebrała u zeeltoma, gdy Tas uniemożliwił mu wstawianie JAKICHKOLWIEK obrazków na czat. Każdy z nas ma swój limit nerwów. Teraz nie liczy się ile wniósł on do branży. Nie liczą się zloty, jego pomoc dla inwalidów, jego pomoc dla forumowiczów, jego wiedza przekazywana innym. Nieładnie "koledzy". Może w końcu ktoś zauważy, że ta cała sprawa wynikła z działań Tasa, a nie zeeltoma. Bo wstawianie obrazków na czacie, to nie było przestępstwo zagrożone jakimkolwiek zakazem w regulaminie forum. To tylko fanaberia Tasa.
demobil, A WŁAŚCIWIE ZEELTOM :D napiszę bardziej precyzyjnie.
Nie Ty zakładałeś to forum. Po niezbyt sympatycznym potraktowaniu przez Arbitra, w uznaniu zasług zostałeś adminem i tego forum, ale to nie upoważniało Ciebie do PRZESTĘPSTWA kasowania NIE TWOJEGO FORUM niezależnie od motywów. Skasowałeś tym samym SAMEGO SIEBIE na tym forum. Dalsze "bicie piany" nic już więcej nie wnosi w temat, i jedyne co Ci pozostaje to albo dostosowanie się do prośby/żądań WŁAŚCICIELI FORUM albo...... reszty możesz się domyślić.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 19:40 przez tkoko, łącznie zmieniany 1 raz.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

Odpowiem tak. Sadziłem dotychczas że mam do czynienia z "kumatym" człowiekiem, ale chyba za dużo oczekiwałem.
Leopold
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 19 lut 2018, 21:52
Lokalizacja: Zamość

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Leopold »

Moje stanowisko jest takie, że niniejsza dyskusja jest po to, by po pierwsze wyłożyć kawę na stół i wiedzieć co się z Zeeltomem podziało a po drugie, by z tego wyciągnąć wnioski. Bo nie jest normalne moim zdaniem by byłemu administratorowi pozostawić uprawnienia i nie cofnąć ich, gdy odpowiedzialność za forum przejął inny administrator. Co do popełnienia przestępstwa nie chcę podejmować dyskusji bo nie mam na to wpływu - prawo jest bezdyskusyjne i wiadomo co kto ma robić w takiej sytuacji. Z mojej strony koniec, kropka.
Leopold
Leopold
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 20:24
Wystarczy usunąć wszystkie wpisy zeeltoma i będzie po temacie. Nie było takiego chłopa i tyle. Skoro to wszystkim przeszkadza. Dlaczego się tego nie robi?
pewnie w regulaminie którego nikt nie czyta jest zapis ze to nie user o tym decyduje . coś na zasadzie licencji CC . zresztą , to nikomu nie przeszkadza i tak wiemy że to ty , po co ta ciuciubabka ?? zamroczyło cie i para ci poszła uszami , okej , tas ci pewne może przywrócić konto usera i będziesz sobie dalej . odwaliłeś słabą akcję i poniosłeś karę , na nasze szczęście jest po temacie
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 23:55 przez tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Yin »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 20:24
Wystarczy usunąć wszystkie wpisy zeeltoma i będzie po temacie. Nie było takiego chłopa i tyle. Skoro to wszystkim przeszkadza. Dlaczego się tego nie robi?
Demobil - Zeeltom każdy Cię szanuje jako organizatora zlotu i fajnego faceta, ale nawet fajni ludzie popełniają błędy - takim błędem było usunięcie forum. Jest zasada na większości for tematyczny zero polityki bo to rodzi niepotrzebne waśnie między hobbystami. Mi też obecna władza mocno nie pasuje i czasem aż swędzi żeby tu coś napisać ale wiem że to zły pomysł. Jest taka dobra życiowa zasada żeby niektóre życiowe ciężary zostawić za sobą i nie nieść ich ciężaru z sobą przez życie. Proponuję spróbować, skupić się na tematyce pojazdów elektrycznych tutaj a inne tematy poruszać w innych miejscach ( możesz wrzucić do stopki pod nickiem miejsce gdzie będziesz pisać - to chyba nie będzie naruszać regulaminu forum.) Robisz naprawdę fajne i pomysłowe pojazdy i fajnie żebyś został z nami. Stare konto z wpisami też.
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

demobil pisze:
19 wrz 2021, 21:29
A ty robisz za zdanie 3000 userów? Skoro jest po temacie to po co ta cała szopka? Skoro ktoś chce usunięcia swoich treści do których ma prawo, to admin powinien to usunąć, to nie jest jego własnością.
Z 3000 to się tu wypowiada promil więc tak jak historię piszą zwycięzcy tak ci co się wypowiadają mają jakiś tam głos. Jesteś mądry chłop a zachowujesz się jak dziecko . Nie rozumiesz że już usunąłes swoje konto sam ? Nikt ci go nie usunął na złość. A że wpisy zostały to nie jest już twoja decyzja . Nie obowiązuje tu prawo autorskie tylko regulamin forum . Daj spokój z fochem i pisz normalnie i idźmy dalej . Prawda jest taka że nikt się nad Tobą specjalnie nie spuszcza. Sam widzisz że gros ludzi tu wchodzi poczyta i spada nigdy więcej się nie odzywając i w dupie ma całą społeczność. Nie ma co robić dramy tylko się otrzepać i iść dalej . Jarek kiedyś zdechnie a Morawiecki z Zebrą będą wisieć ...może
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: Tooropek »

Pxl zanim napiszesz coś to zastanów się dwa razy bo nie wiesz co to jest prawo autorskie a wypisujesz jakieś głupoty. Jeżeli zeeltom chce aby jego własność intelektualna została skasowana to admin ma zasrany obowiązek wykonać prośbę i skasować to o co prosi, krótko i na temat. Jeżeli zeeltom kazał skasować wszystkie swoje wpisy i wszystko co z nim związane to dlaczego wać pan nie może tego wykonać? Odpowiem sobie sam. Bo ma w poważaniu zdanie innych i rządzi sam sobie. Żałosne jest to, że ktoś tu jeszcze śmie wjeżdżać na zeeltoma. Co się stało to się nie odstanie i trzeba iść do przodu a nie stać w miejscu i debatować.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: WojtekErnest »

Przekazanie informacji na publicznym forum internetowym oznacza zgodę na jej wykorzystywanie
na wszelkich polach eksploatacji. I w takim przypadku prawo autorskie niewiele w praktyce znaczy, Chyba że ktoś posluguje się takimi obcymi danymi jak wlasnymi.
To samo dotyczy FB i podobnych agregatorów danych.
A próba robienia ofiary ze sprawcy, jest sprzeczna z stanem faktycznym i ... .logiką.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5764
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: pxl666 »

Tooropek pisze:
19 wrz 2021, 23:56
Pxl zanim napiszesz coś to zastanów się dwa razy bo nie wiesz co to jest prawo autorskie a wypisujesz jakieś głupoty. Jeżeli zeeltom chce aby jego własność intelektualna została skasowana to admin ma zasrany obowiązek wykonać prośbę i skasować to o co prosi, krótko i na temat. Jeżeli zeeltom kazał skasować wszystkie swoje wpisy i wszystko co z nim związane to dlaczego wać pan nie może tego wykonać? Odpowiem sobie sam. Bo ma w poważaniu zdanie innych i rządzi sam sobie. Żałosne jest to, że ktoś tu jeszcze śmie wjeżdżać na zeeltoma. Co się stało to się nie odstanie i trzeba iść do przodu a nie stać w miejscu i debatować.
Bredzisz
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tkoko »

Tooropek pisze:
19 wrz 2021, 23:56
Pxl zanim napiszesz coś to zastanów się dwa razy bo nie wiesz co to jest prawo autorskie a wypisujesz jakieś głupoty. Jeżeli zeeltom chce aby jego własność intelektualna została skasowana to admin ma zasrany obowiązek wykonać prośbę i skasować to o co prosi, krótko i na temat. Jeżeli zeeltom kazał skasować wszystkie swoje wpisy i wszystko co z nim związane to dlaczego wać pan nie może tego wykonać? Odpowiem sobie sam. Bo ma w poważaniu zdanie innych i rządzi sam sobie. Żałosne jest to, że ktoś tu jeszcze śmie wjeżdżać na zeeltoma. Co się stało to się nie odstanie i trzeba iść do przodu a nie stać w miejscu i debatować.
Regulamin forum

ucp.php?mode=terms

Powtórzę dla niekumatych;
Rejestrując się na witrynie „ROWERY ELEKTRYCZNE I INNE POJAZDY EV”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „ROWERY ELEKTRYCZNE I INNE POJAZDY EV”, „https://pojazdyelektryczne.org”, AKCEPTUJESZ wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny
Korzystanie z witryny „ROWERY ELEKTRYCZNE I INNE POJAZDY EV” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

1.tłumacząc z "polskiego na polskie. Tas jako "główny" admin ma prawo ostrzec/zablokować konto, a użytkownik ma prawo odejść z tego forum.
2. gdyby Zeeltom chciał kasować swoje posty to mógł to bez problemu zrobić przed aferą. Na tym forum da się to zrobi nawet z kilkuletnimi postami, a tak jak pisał Wojtek, po udostępnieniu wpisu na forum zaakceptowałeś "Regulamin forum" a więc i decyzje admina, i prawo autorskie ma się nijak do tego.
Tak na marginesie; gdyby zamiast kasować forum skasował swoje posty w proteście do decyzji Tas'a pewnie skorzystałby na tym.
Załączniki
forum1.JPG
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2021, 8:09 przez tkoko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Coś tu na forum nie gra :(

Post autor: tas »

Koledzy.
Temat zamykam z uwagi na niepotrzebne zamieszanie. Zeeltom zrobił co zrobił, to się już nie odstanie.
Nie mam zamiaru tropić jego konta., jeśli chce mieć czystą kartę - droga wolna, zasady zna.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2021, 8:26 przez tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Zablokowany