Zlot ev 2019

Dział poświęcony informacją o zlotach imprezach i wydarzeniach o tematyce EV
Awatar użytkownika
sambor
Posty: 519
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:56
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot ev 2019

Post autor: sambor » 27 lut 2019, 15:36

Publicznie to wystarczy krytyka za szczyt eko w Katowicach. Wyngiel! Nasze ebajkowe 5 groszy, wróć! ćwierć grosza, jako krytyka, to ułamek włoskiej waluty przed wprowadzeniem euro
Wyrwituś NineContinent 60V 2,7 kW
StarFly Voilamart 48V 1,5 kW
Hasanka Bionx 48V 900W

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 28 lut 2019, 22:49

Powoli się rozkręca ta karuzela :) Nie wiem na ile uda mi się uzyskać wsparcie od różnych sponsorów, ale UM się raczej do finansowania nie dołączy w tym roku, więc reszta należy do nas. Wpłaty od forumowiczów zamykały się w granicach 3.000 zł. Reszta jakoś była wspierana od UM i innych, ale nie były to kokosy. UM dawał od 800, do 2.500 zł, teraz nie chce się dołożyć, bo trzej prezydenci biorą w sumie pensje około 500.000 w skali roku i nie może im zabraknąć. Będę się starał pozyskać innych sponsorów, ale sami wiecie, jak to obecnie wygląda, gdy rząd gniecie nas coraz bardziej. Jak się uda osiągnąć około 6.000 zł w sumie, to nie będzie gorzej, niż ostatnio :) Dziwię się, ze na inne imprezy UM ma kasę w dziesiątkach i setkach tysięcy zł, a tu głupie jedno wynagrodzenie miesięczne jednego pracownika UM stanowi dla nich problem. Trudno, widocznie tak musi być.
Przypominam, że kasa nie jest priorytetem. Możecie wspierać zlot rzeczowymi darami, jak choćby długopisy, czy butony, albo naklejki. Jakieś pamiątki muszą zostać :). Bo i tak zebrane pieniądze pójdą między innymi na takie duperele. Podstawowa reszta, to opłacenie prądu i innych niezbędnych rzeczy typu kibel, czy inne pierdoły w stylu taśma do ogrodzenia toru i takie tam różności, niezbędne do prawidłowego działania zlotu, co pozostanie idzie na nagrody i zaopatrzenie.
To chyba i tak najtańsza, dwudniowa impreza ogólnopolska w skali kraju :)
Nadal czekam na uzgodnienie terminu rozmów w sprawie zasilania toru. Prosiłem o spotkanie w zeszłym tygodniu, ale to chyba normalka, ze nic nie ustalono.
Ciąg dalszy nastąpi :)

Awatar użytkownika
Yasiu77
Posty: 452
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Yasiu77 » 01 mar 2019, 0:13

Nie wiem jak to ugryźć ale wiadome jest że władze boją się opinii mediów i tego że wyjdzie że nic nie robią i może by o tym burmistrzowi jakoś delikatnie napomknąć przy kolejnych konfrontacjach? Że np. na filmach ze zlotu na youtubie i innych mediach będzie wzmianka o tym, że zlot sam się finansuje, bo władze Żyrardowa są sceptycznie nastawione i raczej przeciwne ekologicznym, nowoczesnym pojazdom elektrycznym i zamiast pomagać to kłody pod nogi rzucają. Mogę zadzwonić do Waszego burmistrza z zapytaniem o tegoroczny zlot i jak się na to przygotowuje i zapatruje władza. W moim rejonie jest spore zainteresowanie taką tematyką i jest parę punktów wynajmu takich erowerów i chętnie bym o tym artykuł zrobił do naszej lokalnej gazetki o największym w Polsce zlocie pojazdów elektrycznych, który to każda kolejna władza Żyrardowa ma "głęboko we rzyci".

Awatar użytkownika
WojtekErnest
Posty: 1272
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2019

Post autor: WojtekErnest » 01 mar 2019, 5:15

Sądzę że 'opór' urzędniczy może wynikać z dwóch powodów : Nietypowy 'odbiorca uslugi' oraz forma rozliczenia 'za wynajem' mienia miasta. Czyli histeria na pkt obaw o kontrole, że nie ma forjalnych faktur na firme, ze nie ma ubezpiecaenia, formalnej ochrony jednak imprezy masowej.
To się w formalnych procedurach nie mieści. Po prostu, tu nie chodzi o 6 tys ale o formę współpracy i obawę o odpowiedzialność w razie czego. I zapewne o delikatną kwestię reklam firm na imprezie, sponsoring nie rozliczany formalnie.

Tak sądzę. Niestety uważam że sam fakt ze miasto zgadza sie na udostępnienie tego obiektu, (jaki by nie byl) za trochę niedoceniony 'gest'. Bo wcale nie można być pewnym czy w inym miescie byloby to możliwe. Ale jak sądzę, wiele dobrego, zrobiłby delikatny nacisk innych firm, mediow, w postaci zapytań do Burmistrza ze w zwiazku z tym ze chcieli by relacjonowac przebieg, opisywac miasto, przebieg trasy przejazdu, czy mozna liczyc na współpracę z dzialem odpowiedsialnym na wizerunek miasta.
To go musi zainteresowac, ze nie chodzi o pieniądze ale o pozytywny wizerunek miasta ale i o aspekty techniczne jak zasilanie podczas imprezy.
Wcześniej : Pomógł 67 razy, postów 3,1+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 01 mar 2019, 6:41

Kilka odpowiedzi:
To nie jest impreza masowa, bo ta liczy się od 1.000 osób. (Jeszcze niedawno było 2.000 osób). Tylu nigdy nie mieliśmy. Na raz.
"Wśród kategorii imprez masowych znajduje się impreza artystyczno-rozrywkowa. Imprezą taką będzie impreza artystyczna bądź rozrywkowa mająca odbyć się w następujących miejscach:
§ na stadionie, w innym obiekcie niebędącym budynkiem lub też na terenie umożliwiającym przeprowadzenie imprezy masowej, na których liczba udostępnionych przez organizatora miejsc dla osób, ustalona zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przepisami dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej, wynosi nie mniej niż 1000,"
Nie wymaga to też stałej obecności karetki pogotowia na imprezie. Staram się by było bezpiecznie, ale wszystkiego nie przewidzisz.
Co do ubezpieczenia imprezy raz było takie ubezpieczenie, ale potem okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, a PZU złamało przepisy dotyczące tego ubezpieczenia, bo nie mogli tego zrobić zgodnie z ustawami, ale kasę wzięli.
Oczywiście nie neguję wkładu miasta w wypożyczenie toru, ale sami raz do roku z niego korzystają w okolicach maja na swoją imprezę typu "święto lnu" i korzystali z naszej instalacji, bez sprawdzenia co ona może, przez co upalili nam nasze zasilanie.
Jakoś nigdy nie miałem problemów z policją, czy strażą miejską dotyczącą współpracy. Zawsze chętnie przyjeżdżali i wspomagali zlot i chwała im za to.
Natomiast współpraca z UM zawsze ma pod górkę. Nie wiem czym to jest spowodowane.
Z ogólnych spostrzeżeń, to widzę, że nie jest im w smak, że ktoś z poza otoczki UM robi coś dla miasta. Dla nich liczy się tylko to, co sami zrobią, a oddolne działania mieszkańców są dla nich BEE. Jak choćby, bardzo lubiane przez mieszkańców, Wybory Miss Żyradowa. Impreza robiona przez kolegę przez kilka lat, a miasto to olało, jak olewa Zlot.
Nawet lokalna TV ma to gdzieś, a przyjeżdżają do nas redaktorzy z TVP Warszawa, czy choćby Teleexpress.
Cała ta śmietanka ze świecznika Żyrardowa, nie ceni tego co robimy, pomimo darmowej promocji miasta w skali, której sami zapewnić nie mogą.

Awatar użytkownika
tatar
Moderator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2019

Post autor: tatar » 01 mar 2019, 8:17

Wydaje mi się ,że wpływ na takie postępowanie władz miasta może mieć fakt,iż w kilkudniowym odstępie odbywa się i ich i nasza impreza.Być może traktują nas jak konkurencję,która odbiera im część i widowni i mediów,a przecież przygotowując to ,,Święto Lnu''chcą przede wszystkim być na pierwszym planie.Gdyby to połączyć np. w Dni Żyrardowa i wilk byłby syty i owca cała.ale znając realia pewnie się nie uda

Awatar użytkownika
grafffik
Posty: 669
Rejestracja: 05 lis 2018, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Re: Zlot ev 2019

Post autor: grafffik » 01 mar 2019, 9:56

wiesz, jakby było jasno określone, była by jakaś prezentacja co dany sponsor czy partner medialny może uzyskać, sądzę że na pewno było by łatwiej. filmiki na YT różnych ludzi z ostatnich lat, gdzie widać w tle puszki z piwem i tym podobne historię naprawdę nie przyciągają :? Który sponsor czy które media chciałbo by, by jego firma była kojarzona z podchmielonymi facetami w średnim wieku :|
My to rozumiemy, ale trzeba spojrzeć na ludzi z zewnątrz. :?
⚡️ ⚡️ TO CO NAJLEPSZE ⚡️ ⚡️
Budowa sprawdzonych E-Bike
Gotowe bajki w ciągłej sprzedaży
Warszawa i okolice + Europa w wysyłce. (PL, UK, IRL 3x w tygodniu)
tel. 536 230 997
Obrazek
---
Pozdrawiam
Wasz Kaskader. 8-)

Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2019, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot ev 2019

Post autor: LuckyWookie » 01 mar 2019, 10:59

Zawsze można drogą oficjalną złożyć wniosek o zgromadzenie, które ma na celu popularyzowanie pojazdów elektrycznych oraz wygłaszanie opinii o samej Ustawie z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz.U. 2018 poz. 317)

Zgodnie z ustawą zgromadzeniem będzie grupa osób, które zebrały się na otwartej przestrzeni dostępnej dla każdego, by prowadzić wspólnie obrady lub wyrazić stanowisko w sprawach publicznych.

Tu masz procedury dla Żyrardowa
https://www.bip.zyrardow.pl/1432,urzad- ... tresc=4800

------------------------------------------------------------------------------

Uderzyć do firm, które wyrosły jak grzyby po deszczu po uchwaleniu ww. Ustawy że za bycie sponsorem albo drobną opłata mogą wystawić swoje produkty czyli Stacje Ładowania Samochodów Elektrycznych.
Tych firm jest od cholery... jak chcesz to napisz priv to mam małą listę takich firm bo do mnie do Urzędu co chwilę wysyłają oferty.

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 01 mar 2019, 12:20

Dawaj, to nic nie kosztuje :)
Lepiej chyba pokazać prawdę, niż ukrywać te prawdę? A iluż to nawalnych pcha się przed kamery TV ogólnopolskiej?
Każdy, kto wpada na zlot wie jak to wygląda po godzinach pracy :P

Awatar użytkownika
WojtekErnest
Posty: 1272
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2019

Post autor: WojtekErnest » 01 mar 2019, 17:32

Na ten pomysl juz za późno ale tak sobie myślę ze gdyby znaleźć zyczliwych ludzi ktorzy sa w Radzie Miasta, technicznych, popierajacych sport, ekologie, to gdyby taka grupa zgłosiła do kolejnego budżetu dotację celową na takie wydarzenie i udaloby sie to przeglosowac, to pewnie mialbys 'z gorki'. Bo wtedy byloby oficjalnie zaplanowane i znaczniej szerzej znane. Coz to w budżecie miasta zaplanowac na taki cel 10 czy 20K. I bylaby reklama, jakies plakaty itp. Ale to się dobrze gada...a trudniej załatwić gdy Tomek jest sam z takimi sprawami.
Wcześniej : Pomógł 67 razy, postów 3,1+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)

Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2019, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot ev 2019

Post autor: LuckyWookie » 01 mar 2019, 18:52

a może by ktoś wrzucił na stronę:

http://zlotyev.pl/

informację o terminie zlotu 2019 itd.

Łatwiej będzie się posługiwać taką stroną w celu rozreklamowania eventu

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 01 mar 2019, 18:54

Mamy już zrobione kubki i smycze na tegoroczny zlot :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 588
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Inc0 » 01 mar 2019, 19:09

rozumiem że ta miła pani zajmie sie dystrybucja gadżetów podczas zlotu ;)
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 01 mar 2019, 19:10

Nie wiem, nie znam, nie spałem :)

Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 588
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Inc0 » 01 mar 2019, 19:12

poznaj przespij sie i załatw temat pozytywnie XD
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Awatar użytkownika
Vegasnight9
Posty: 260
Rejestracja: 04 cze 2018, 0:10
Lokalizacja: Żary

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Vegasnight9 » 03 mar 2019, 0:31

;) Rozumiem że data 11 maj jest już ostateczna
Jeżdżę na HT Viper GTS 2600W :arrow: viewtopic.php?f=30&t=1243

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 03 mar 2019, 6:57

Tak.

Awatar użytkownika
WojtekErnest
Posty: 1272
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2019

Post autor: WojtekErnest » 03 mar 2019, 12:46

zeeltom pisze:
01 mar 2019, 18:54
Mamy już zrobione kubki i smycze na tegoroczny zlot :D
Czy juz tym 'plakatem' można juz się chwalic poza forum ? Bo wzrok przyciąga:-)
Wcześniej : Pomógł 67 razy, postów 3,1+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 03 mar 2019, 14:17

Chyba tak, twarzy nie widać :)

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 06 mar 2019, 19:03

Kubki i smycze do mnie już dojechały. Nie ma chętnych na zrobienie długopisów, znaczków i naklejek? Podam gdzie to zanabyć. Myślałem, że uda mi się namówić UM na zrobienie czegokolwiek, ale powiedzieli mi, że jak coś, to dadzą swoje miejskie, a gadżety reklamowe związane ze zlotem w ogóle nie wchodzą w grę. Więc musimy sami. Kiedyś to nawet plakaty mi wydrukowali, teraz martw się sam.

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 07 mar 2019, 9:22

Masz znajomych w Teleexpressie, daj im znać że miasto nie angażuje się w ogólnopolskie projekty obywateli. Pójdzie w media, to zaraz chęci nabiorą i pieniądze się znajdą. :D

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 07 mar 2019, 10:58

To ci odpowiedzą, że się angażuje, bo dają tor kolarski za darmo, a finansowo wcale nie muszą.
A jeszcze mi powiedzieli, że muszą wykosić trawę itp. bo impreza, to im powiedziałem, że i tak muszą wykosić, bo tydzień wcześniej mają swoją imprezę i to i tak muszą zrobić bez względu na zlot, ale próbują te działania przypisać do zlotu.

Awatar użytkownika
Artu
Posty: 149
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Artu » 07 mar 2019, 11:06

#tematdlauwagi :mrgreen:
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 07 mar 2019, 11:15

Najbardziej mnie wkurza to, że w tym roku usilnie próbują obciążyć mnie osobiście opłatami za prąd w kwocie rocznej rzędu 500 zł, podczas, gdy sami prezydenci biorą z kasy miejskiej około 0,5 miliona złotych na swoje pensje. Ja miastu robię promocję, reklamę, poświęcam swój prywatny czas i pieniądze, moje i wasze, a oni jeszcze chcą mnie tym obciążać. To już jest czyste skurwysyństwo, niestety. Zamiast pomagać, robią wszystko pod górkę. Czy w Polsce będzie kiedyś normalnie?


Awatar użytkownika
sambor
Posty: 519
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:56
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot ev 2019

Post autor: sambor » 07 mar 2019, 11:26

O żesz...(!)
Wyrwituś NineContinent 60V 2,7 kW
StarFly Voilamart 48V 1,5 kW
Hasanka Bionx 48V 900W

Awatar użytkownika
sambor
Posty: 519
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:56
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot ev 2019

Post autor: sambor » 07 mar 2019, 11:29

Promocja Żyrardowa jest. Nie miałem przedtem pojęcia co to za miasto. Zdawał mi się przysiółkiem Warszawy. Dzięki zlotowi dowiedziałem się, że miasto wyrosło wokół fabryki włókienniczej, a ją zbudował francuski inżynier Girard.
Wyrwituś NineContinent 60V 2,7 kW
StarFly Voilamart 48V 1,5 kW
Hasanka Bionx 48V 900W

Awatar użytkownika
Yasiu77
Posty: 452
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Yasiu77 » 07 mar 2019, 11:30

Daj linka do danych do przelewów na główną w widocznym miejscu i w ładnym kolorku. Może wielu z nas by coś przelało, ale się nie chce szukać konta. Można wycisnąć coś od leniwców.
Kolor niebieski użytkowników ze zbiórki na wózek "zakrywa" fioletowy jeśli jest i nie wiadomo czy Ci niebiescy coś płacili na zlot. Może trzeba już zdjąć niebieski? I w tym roku może zaszaleć i zamiast fioletu dać ładniejszy? Za ładny kolorek na chacie jestem gotów coś dorzucić. Z tych próżnych też parę złotych można wycisnąć.
W tamtym roku tas w filmiku zapraszał na zlot i zachęcał do pomocy to i może w tym ktoś znany w "e" coś na YT szepnie widzom.

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 07 mar 2019, 11:50

Yasiu77 pisze:
07 mar 2019, 11:30
Daj linka do danych do przelewów na główną w widocznym miejscu i w ładnym kolorku. Może wielu z nas by coś przelało, ale się nie chce szukać konta. Można wycisnąć coś od leniwców.
Kolor niebieski użytkowników ze zbiórki na wózek "zakrywa" fioletowy jeśli jest i nie wiadomo czy Ci niebiescy coś płacili na zlot. Może trzeba już zdjąć niebieski? I w tym roku może zaszaleć i zamiast fioletu dać ładniejszy? Za ładny kolorek na chacie jestem gotów coś dorzucić. Z tych próżnych też parę złotych można wycisnąć.
W tamtym roku tas w filmiku zapraszał na zlot i zachęcał do pomocy to i może w tym ktoś znany w "e" coś na YT szepnie widzom.
To nie fioletowy tylko królewski kolor purpury. :)
Jakaś reklama na YT na pewno by nie zaszkodziła. ;)

Awatar użytkownika
BluesWings
Posty: 119
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot ev 2019

Post autor: BluesWings » 07 mar 2019, 12:30

całe szczęście nie rozróżniam kolorów i nie mam takich życiowych dylematów :D
Chętnie pomogę jak mogę i bez wyróżnień.
Jednak dziewczyny mają rację, wyróżnienie informacji z danymi do pomocy finansowej wypadałoby pogrubić i podpiąć w widocznym miejscu

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 07 mar 2019, 12:34

BluesWings pisze:
07 mar 2019, 12:30
całe szczęście nie rozróżniam kolorów
Ja też nie, ale ten ma kod #800080 i pisze, że to purpura. :D

Awatar użytkownika
sambor
Posty: 519
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:56
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot ev 2019

Post autor: sambor » 07 mar 2019, 13:01

BluesWings pisze:
07 mar 2019, 12:30
Jednak dziewczyny mają rację, wyróżnienie informacji z danymi do pomocy finansowej wypadałoby pogrubić i podpiąć w widocznym miejscu
Ja po poproszę pomnik skromny, wystarczy popiersie
Wyrwituś NineContinent 60V 2,7 kW
StarFly Voilamart 48V 1,5 kW
Hasanka Bionx 48V 900W

Awatar użytkownika
BluesWings
Posty: 119
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot ev 2019

Post autor: BluesWings » 07 mar 2019, 13:20

popiersie masz już wyżej ;) :D

Awatar użytkownika
sambor
Posty: 519
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:56
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot ev 2019

Post autor: sambor » 07 mar 2019, 13:31

nie moja kobieta - nie moje popiersie :)
Wyrwituś NineContinent 60V 2,7 kW
StarFly Voilamart 48V 1,5 kW
Hasanka Bionx 48V 900W

Awatar użytkownika
Jan_Westfalia
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:36
Lokalizacja: NRW

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Jan_Westfalia » 07 mar 2019, 13:55

zeeltom pisze:
31 paź 2018, 9:00
Wpłaty na wózek:
Tomasz Wierzchoń
77 1140 2004 0000 3202 7681 5636
w tytule "wózek" plus nick forumowy
Moze sie w koncu dowiem czy to jest tez na sponsorowanie Zlotu eV 2019 albo tyklo na wozek i to sa dwie rozne zeczy?

Awatar użytkownika
Iceman
Posty: 323
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:28

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Iceman » 07 mar 2019, 14:03

@Jan
zeeltom pisze:
28 sty 2019, 10:04
Nastąpił reset grupy "zasłużony dla zlotu", zaczynamy od nowa.
Przypominam numer konta do darowizn na zlot. Koniecznie w tytule nick forumowy i dopisek "darowizna".
77 1140 2004 0000 3202 7681 5636

Awatar użytkownika
Jan_Westfalia
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:36
Lokalizacja: NRW

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Jan_Westfalia » 07 mar 2019, 14:05

Iceman pisze:
07 mar 2019, 14:03
@Jan
zeeltom pisze:
28 sty 2019, 10:04
Nastąpił reset grupy "zasłużony dla zlotu", zaczynamy od nowa.
Przypominam numer konta do darowizn na zlot. Koniecznie w tytule nick forumowy i dopisek "darowizna".
77 1140 2004 0000 3202 7681 5636
dziekuje i poprosze o przelinkowanie/link do postu

Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2019, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot ev 2019

Post autor: LuckyWookie » 07 mar 2019, 15:23

Jan_Westfalia pisze:
07 mar 2019, 14:05
Iceman pisze:
07 mar 2019, 14:03
@Jan
zeeltom pisze:
28 sty 2019, 10:04
Nastąpił reset grupy "zasłużony dla zlotu", zaczynamy od nowa.
Przypominam numer konta do darowizn na zlot. Koniecznie w tytule nick forumowy i dopisek "darowizna".
77 1140 2004 0000 3202 7681 5636
dziekuje i poprosze o przelinkowanie/link do postu
Link do postu bezpośrednio:
viewtopic.php?f=8&t=1748&start=50#p31024
ewentualnie mogleś z cytatu po dacie postu: 28 sty 2019

Tsport
Posty: 127
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:53
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Tsport » 08 mar 2019, 2:17

zeeltom pisze:
01 mar 2019, 18:54
Mamy już zrobione kubki i smycze na tegoroczny zlot :D

Obrazek
To już wiem, czemu koszulek nie będzie. :):
Obrazek

:):):)

Awatar użytkownika
tatar
Moderator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ev 2019

Post autor: tatar » 08 mar 2019, 7:35

I niechcący Tsport odkryłeś nagą prawdę :lol:

Awatar użytkownika
Artu
Posty: 149
Rejestracja: 19 lut 2018, 7:33
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Artu » 08 mar 2019, 10:23

Zamiast tego cyckonosza, lepsza by była mokra koszulka zlotowa :mrgreen:
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
Jan_Westfalia
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:36
Lokalizacja: NRW

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Jan_Westfalia » 08 mar 2019, 12:47

Artu pisze:
08 mar 2019, 10:23
Zamiast tego cyckonosza, lepsza by była mokra koszulka zlotowa :mrgreen:
ooooooo richtig 10 Point`s bylo by wiecej szczegulow widocznych :lol:

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 08 mar 2019, 13:50

Kicha. W tym roku nie będzie mnie na zlocie. :(
Musicie zrobić dużo fajnych filmików, żeby można było później obejrzeć. ;)

Awatar użytkownika
Goliath
Posty: 823
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Goliath » 08 mar 2019, 13:57

Kurde... a myślałem że poznam Cię osobiście :shock:

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 08 mar 2019, 14:03

A ja się mogę założyć, że już się znamy. ;)

Awatar użytkownika
Goliath
Posty: 823
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Goliath » 08 mar 2019, 14:06

Umbur pisze:
08 mar 2019, 14:03
A ja się mogę założyć, że już się znamy. ;)
...ale nie po "nocnej integracji" :mrgreen:
W tym roku zamierzam przenoclegować na torze :)

Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 917
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zlot ev 2019

Post autor: Umbur » 08 mar 2019, 14:12

Goliath pisze:
08 mar 2019, 14:06
Umbur pisze:
08 mar 2019, 14:03
A ja się mogę założyć, że już się znamy. ;)
...ale nie po "nocnej integracji" :mrgreen:
W tym roku zamierzam przenoclegować na torze :)
Rychło w czas. :D

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator
Posty: 2243
Rejestracja: 27 kwie 2017, 12:05
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Zlot ev 2019

Post autor: zeeltom » 13 mar 2019, 15:54

Dojechały długopisy i naklejki, czekam na wpinki.

Obrazek

Awatar użytkownika
EV-Maniak
Posty: 2293
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: prosto ze wsi

Re: Zlot ev 2019

Post autor: EV-Maniak » 13 mar 2019, 16:04

zeeltom pisze:
01 mar 2019, 18:54
Mamy już zrobione kubki i smycze na tegoroczny zlot :D

Obrazek
Hej, bo mnie to strasznie zainteresowało...
To jest fotomontaż? Czy modelkę wynajeliście?
Ma lewego cysia lekko podrapanego :P

---edit---
Nie, to chyba malinka... uuuu jeszcze lepiej :P
NAQURWIACZ 4kW / Ferrari / Mxus V4 Custom 45H 15x5 / Barmal X2d na radiatorach 50A Max Motor 100A / 20s8p Sony VTC6 / BMS Xsiaoxiang / ładowanie 90% / w 5s do 60 km/h / 44 kg w pełnym rynsztunku 😉

Awatar użytkownika
BluesWings
Posty: 119
Rejestracja: 17 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot ev 2019

Post autor: BluesWings » 13 mar 2019, 19:22

henio-EV-Maniak pisze:
13 mar 2019, 16:04


Hej, bo mnie to strasznie zainteresowało...
:D Rower składaj a nie cycki w internecie oglądasz :P

ODPOWIEDZ