Leśne trasy ebajkowe

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
Radowit
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:38
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Leśne trasy ebajkowe

Post autor: Radowit »

Cześć, proszę szanowne grono forumowiczów o wrzucanie śladów przejazdów ciekawych tras.
Rower powstał po naoglądaniu się filmików Tasa, uwielbiam góry i elektryk miał zapewnić lepsze wykorzystanie czasu urlopu.
Mieszkam w lubuskiem i tutaj głównie pomykam, ale z myślą o górach właśnie, rowerek ma mxusa 3k zasilany sterownikiem ML60 z pakietu 16s11p na ogniwach Samsung 35E(wszystko od Tasa :D).
Teoretycznie jest więc sporo energii, 60V 38Ah. Mój sposób jazdy i obierane ścieżki pozwalają na pokonanie około 100 km na jednym ładowaniu.
Jakie trasy mogę brać na celownik w takiej konstrukcji? Na pierwszy ogień myślę że pójdą góry Sowie, Izerskie i ich okolice, ale w przyszłości na pewno trafię dalej, w Beskidy, okolice Tatr czy Bieszczady.
Nie pogardzę jednak trasami ciekawych okolic w Polsce zachodniej, bo nawet jeżdżąc u siebie wrzucam rower w pociąg żeby nie marnować Wh na dojazd.
Jak tylko przywrócę rower do stanu używalności(awaria sterownika + budowa skrzynki na aku), obiecuję wrzucać swoje propozycje(coby nie wyjść na pazernego ciula)
Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ